28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Battlefield 3 (Hírek)

peterspy
#29 peterspy [136]
abban igazad van egy egy PC sokkal erősebb mint egy konzol, de a konzolnak az az irtózatosan nagy előnye, hogy egységes hardware könnyebb játékokat kreálni.
A MAG-al kapcsolatban meg nagyon jó hogy 256-an tolhatják a szekeret, de azért grafon meg is látszik ez.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.06.13. 11:08
cygary
#28 cygary [2745]
LM: 64 alatt lesz nyugodj meg. a Bad Company-ban is max 24 fős csaták voltak az új fizikai motor miatt. Szóval itt se lesz 64 fős, bár ha igen annak én nagyon örülnék csak épp nem valószínű!

Válasz erre

Madrac
#27 Madrac [4264]
Latom meg mindig nem erted, vagy csak direkt nem akarod megerteni. Egy PS3 vagy Xbox360 semmivel se gyengebb, mint egy atlagos gamer PC. Tehat akkor az se birna 40 jatekosnal tobbet? Akkor viszont minek a 64 jatekos, ha szinte senki se lenne a servereken? Itt szerintem csak a net lesz a limit es nem a gepek ereje, egy nagyobb palyan nem is igazan latnad a tobbieket, hogy akadjon tole a jatek. Lehet ezert mukodhet a MAG 256 jatekosa, ha mukodik, mert 1xuen nem latod a nagy reszet a playereknek, igy nem kell nagy kapacitas. Persze meg mindig nem ertem, hova fel el az adatfolyam.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.06.13. 12:30
Madrac
#26 Madrac [4264]
Szerintem akkor se lesz belole PC, es foleg miert lenne lebutitott? Vehetsz hozza ezernyi kulonfele kontrollert, joypad, joystick, pisztoly etc, a bill+eger csak egy ezek kozul. A masik amit nem ertek, miert kell mindig megprobalni osszehasonlitani a PCt es a konzolt? A PC egy altalanos celra fejlesztett dolog, amit kielezhetsz jatekra is, a konzol meg egy direkt jatekra epitett dolog. Ettol meg nem lesz egyik se jobb vagy rosszabb altalanossagban.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Corvus5 2009.06.13. 12:27
KisCsirkee
#25 KisCsirkee [16989]
Akkor jól félreértettelek.

Hát nem tudom, 32-őt vagy 40-et még biztosan vinne egy konzol is, maximum a kapcsolatokkal lehet gebasz, de ahhoz meg nem értek.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2009.06.13. 12:26
Corvus5
#24 Corvus5 [2011]
Ez más téma, de minek akkor a konzol, ha egér + bill kell hozzá? Mert így már full lebutított PC.

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2009.06.13. 02:16
Madrac
#23 Madrac [4264]
Nem mondtam, hogy a 256 playert realisnak tartom, csak azt hogy nem ertem a konzol miert limitalna be a jatekosszamot 24re. Semmi oka nem lenne ra. Teljesen nyugodtan lehet 64 jatekos egyszerre akar PC, akar konzol az amin fut.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.06.13. 11:08
ShuleyvA
#22 ShuleyvA [911]
Mindenesetre meglátjuk, annyi szent.

Válasz erre

KisCsirkee
#21 KisCsirkee [16989]
Szerintem pedig egy Gaming PC simán hazavágja a maga 4 magos processzorával és csúcskategóriás videókártyájával. De bizton állíthatom, hogy 256 player alatt egy kifejezetten überPC is megszenvedne. Rengeteg erőforrás kell hozzá, ami szerintem egy konzolban nincs meg.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2009.06.13. 00:44
Madrac
#20 Madrac [4264]
Van konzolhoz is eger+bill, PS3as UT3 pl tamogatja is. A net korlatja mas kerdes, de az nem csak a konzolt akadalyozza, szal meg nem lattam 1 epkezlab indokot se miert korlatozna a jatekosszamot a konzol.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

LordMatteo
#19 LordMatteo [29425]
FPS-ben? Kontroller vs. bill+egér hmm? Meg hát a hálózatelérés stb nem véletlenül vannak 24 játékosnál leragadva a mostani konzol-only fosok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2009.06.13. 00:44
Madrac
#18 Madrac [4264]
Nem latom be mitol lenne 1 PS3 rosszabb 1 PC-nel. Processzor eroben pl tuti elorebb van. Es meg 1 Windows se rabolja le az eroforrasokat rajta.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.06.12. 19:14
LordMatteo
#17 LordMatteo [29425]
Na jó, akkor 5 évesek+soha nem játszottak BFel+akiknek nincs ideje Bf2-ni, de alapvetően akkor is pénzlehúzos, szar játék marad.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: HunnernessKonge 2009.06.12. 23:36
HunnernessKonge
#16 HunnernessKonge [5387]
"A Heroesról nem mondok semmit, 5 éveseknek való, akinek meg tetszik, nem játszott Bf-et még."

Ezt azért cáfolnám. Jó kis casual game, pont arra van kitalálva hogy ha van ötperced játszani akkor inditsd el harcolj egyet és kapcsolódj ki.
Más kérdés hogy a kutyát nem érdekelné ha nem lenne eléheggesztve hogy Battlefield, de ez már csak így megy. A sok buta amerikairól nem is beszélve akik majd veszik a battlefundsot ezerrel hogy lehessen skótszoknyájuk meg kalózsapkájuk YARRR!
+
Még béta az egész változhat, bár tény és való hogy a cél egy casual szórakoztató játék nem az a tipikus BF...

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.06.12. 17:35
KisCsirkee
#15 KisCsirkee [16989]
Az szerintem csak sima parasztvakítás. Egy PC nem bír el 256 játékost, nemhogy egy nyamvadt PS3.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2009.06.12. 18:25
Madrac
#14 Madrac [4264]
Miert kellene keves player a konzol miatt? MAG pl 256 playeres jatek lesz PS3-ra.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

KisCsirkee
#13 KisCsirkee [16989]
Nem éri meg...

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Bali1337 2009.06.12. 17:01
Bali1337
#12 Bali1337 [1126]
"a Dice nem olyan hülye, hogy a konzolos faszfejek miatt elássa magát. "

pedig készülj, ez lesz

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.06.12. 17:35
LordMatteo
#11 LordMatteo [29425]
Ez a 24 meg 32 fő nevetséges, 64 alá nem fogják adni, mert a Dice nem olyan hülye, hogy a konzolos faszfejek miatt elássa magát.

Nekem inkább a játékrendszerrel van bajom, amit eddig tudni róla, a '43 jó lenne, ha lenne hozzá több map, meg nem életerő töltés lenne, a lőszerről nem is beszélve. A Heroesról nem mondok semmit, 5 éveseknek való, akinek meg tetszik, nem játszott Bf-et még. BC2 eddig nagyon CoD-ra üt, ha csinálnak benne normális kaszt-rendszert, meg egyáltalán egy normális, BF multit, akkor jó lesz. A Bf3 meg...Ja, arról nem is tudni semmit.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.06.12. 17:26
cygary
#10 cygary [2745]
Asszem max 32 fős lesz a multi. Vagy kevesebb és huszony-valamennyi Cserébe viszont ott lesz a rombolható környezet. Ja igen asszem 24 fős!

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.06.12. 16:45
Bali1337
#9 Bali1337 [1126]
nem, inkább mégtöbbet fogok barátnőzni, szórakozni járni stb..

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.06.12. 16:49
KisCsirkee
#8 KisCsirkee [16989]
Azért mert konzolt veszel, eh?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Bali1337 2009.06.12. 16:48
Bali1337
#7 Bali1337 [1126]
unom a sok görényt. meg abbahagyom a multis gameket is lehet

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.06.12. 16:43
KisCsirkee
#6 KisCsirkee [16989]
Hé, egy 64-fős BFBC2 PC multi, és le is van szarva!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.06.12. 16:32
LordMatteo
#5 LordMatteo [29425]
Mermiért? Egyedül kell heliztetnem mindenkit?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Bali1337 2009.06.12. 16:33
Bali1337
#4 Bali1337 [1126]
én meg jövőre abbahagyom a BFet

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.06.12. 16:32
LordMatteo
#3 LordMatteo [29425]
Ezmelett még készül másik 3 Bf játék, amik színvonala közel sem tűnik kellemesnek, továbbá én már vagy egy hete olvastam a hírt, csak a Dome most rakta ki...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: ShuleyvA 2009.06.12. 16:30
ShuleyvA
#2 ShuleyvA [911]
Hmmm... nem értem. Hol van LM első "kicsapok a hámból" hangvételű hozzászólása?

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Készül a Battlefield 3 (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat