Az Infinity Ward bejelentése szerint biztosan nem kapunk a Modern Warfare 2 november 10-i megjelenése előtt játszható demót a játékból, de lehet, hogy utána se. Van még idő, hogy meggondolják magukat a fejlesztők, de az utóbbi időben nem túl sok játékból láthatunk kipróbálható változatot.
Nem lesz Modern Warfare 2 demo?
Legalábbis a megjelenés előtt biztosan nem adnak ki.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Call of Duty: Modern Warfare 2
Platform:
Fejlesztő: Infinity Ward
Kiadó: Activision Blizzard
Forgalmazó: BSC Kft.
Megjelenés:
2009. november 10. PC
n/a: PS3, X360
Minimális rendszerigény: Athlon 64 3200+ vagy Pentium 4 3 GHz, 512 MB RAM (Vista esetén 1 GB), 16 GB HDD, GeForce 6600 GT/Radeon 1600XT vagy jobb videokártya, DVD-ROM, internet kapcsolat
HOZZÁSZÓLÁSOK
cygary 2009.09.30. 20:07 [2745]
Jó a franc se gondolta hogy egy 5 éves játék scriptjein vagy kiakadva :-D
LordMatteo 2009.09.30. 19:11 [29425]
Hát Te sem vagy ötös magyar szövegértésből baszod, Wing írta hogy a CoD2 SP-je milyen jó volt, erre írtam, hogy agyonscriptelt szar...
Bármilyen furcsa, de nem várom el, hogy mindenki Bf2-zön, mert én azzal játszok...Sőőőt, valszeg ki fogom próbálni a MW2-t is, ha megengeded....
Bármilyen furcsa, de nem várom el, hogy mindenki Bf2-zön, mert én azzal játszok...Sőőőt, valszeg ki fogom próbálni a MW2-t is, ha megengeded....
cygary 2009.09.30. 18:48 [2745]
Az AI nem a COD erőssége ez tény mert nincs is. De kinek mi: Van akinek az AI elleni harc amely nyílt terepen sosem lesz az igazi (ARMA2, BF2) vagy a viszonylag okos AI de szintén lineáris keretek között (Fear 1 ide, illetve Crysis a kettő közé sorolható). Nem azért szeretjük hogy a COD-ot mert jó az AI, sőt én a single részét egyszeri kipörgetésnél nem is tartom többre, pedig egyszer bőven jó, epikus, adrenalindús 8 órát nyújt mint egy mozifilm. A multi meg sokáig nyúzható, én mai napig játszom COD4-el sima szervereken is. A legnagyobb előny pedig a moddolhatóság, a custom mapok, fegyvertartozékokon kívül komplett játékmódokat is gyártottak a rajongók. De igazad van, nem is értem miért várjuk mi a Modern Warfare 2-t, játsszon mindenki azzal amit te szeretsz...
Martin 19 2009.09.30. 18:23 [14048]
au :,-(
Indigo 2009.09.30. 17:42 [1282]
Szar ügy, ha csak ezt tudod nyújtani, ha már nincs mit mondanod. Mindenesetre az IQ-dat belőttem ez alapján.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]