28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)

cygary
#48 cygary [2745]
Jó a franc se gondolta hogy egy 5 éves játék scriptjein vagy kiakadva

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.30. 19:11
LordMatteo
#47 LordMatteo [29425]
Hát Te sem vagy ötös magyar szövegértésből baszod, Wing írta hogy a CoD2 SP-je milyen jó volt, erre írtam, hogy agyonscriptelt szar...

Bármilyen furcsa, de nem várom el, hogy mindenki Bf2-zön, mert én azzal játszok...Sőőőt, valszeg ki fogom próbálni a MW2-t is, ha megengeded....

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.09.30. 18:48
cygary
#46 cygary [2745]
Az AI nem a COD erőssége ez tény mert nincs is. De kinek mi: Van akinek az AI elleni harc amely nyílt terepen sosem lesz az igazi (ARMA2, BF2) vagy a viszonylag okos AI de szintén lineáris keretek között (Fear 1 ide, illetve Crysis a kettő közé sorolható). Nem azért szeretjük hogy a COD-ot mert jó az AI, sőt én a single részét egyszeri kipörgetésnél nem is tartom többre, pedig egyszer bőven jó, epikus, adrenalindús 8 órát nyújt mint egy mozifilm. A multi meg sokáig nyúzható, én mai napig játszom COD4-el sima szervereken is. A legnagyobb előny pedig a moddolhatóság, a custom mapok, fegyvertartozékokon kívül komplett játékmódokat is gyártottak a rajongók. De igazad van, nem is értem miért várjuk mi a Modern Warfare 2-t, játsszon mindenki azzal amit te szeretsz...

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.30. 17:41
Martin 19
#45 Martin 19 [14048]
au

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Válasz erre

Előzmény: magua_hun 2009.09.29. 21:43
Indigo
#44 Indigo [1282]
Szar ügy, ha csak ezt tudod nyújtani, ha már nincs mit mondanod. Mindenesetre az IQ-dat belőttem ez alapján.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.30. 17:41
LordMatteo
#43 LordMatteo [29425]
Oks, akkor maradj meg a sok szarul megcsinált scriptnél...Tudom-tudom, akkor nem kell gondolkozni sem, hogy esetleg a mész-és-lősz helyett néha jó lenne taktikázni...A korodat mindenesetre belőttem ez alapján

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.09.30. 17:24
Madrac
#42 Madrac [4264]
Gondolom mert altalaban akkor kell sok script ha az MI sikhulye.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.09.30. 17:24
Indigo
#41 Indigo [1282]
Ez aranyos volt ^^ Épp erről szól a scriptelés, nem? Elérsz egy bizonyos pontot, akkor elindul egy folyamat. Ha nem érsz el oda, akkor nem fog. Vili? Namost ez engem általában nem szokott zavarni, mert nem azt játszom, hogy kimentem-visszatöltöm-kimentem-visszatöltöm, hanem haladok előre a sztoriban... Hol érdekel az olyankor engem, hogy legközelebb is onnan és akkor fognak előbújni? Meg nem szoktam többször egymás után végigjátszani egy SP játékot. Persze van, hogy egy-egy ilyen jelenet nagyon bénán van megcsinálva, de elhanyagolható. Elég sok játékra rá lehetne tűzni a "szar" címkét ez alapján, amit te mondasz...

A scriptelésnél engem sokkal jobban szokott zavarni egy játék AI-ja, ha az nagyon béna. Érdekes, hogy ezt sosem hozzátok fel, mindig csak szkript-szkript-szrííípötttö...

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.30. 17:14
LordMatteo
#40 LordMatteo [29425]
Maga a scriptelés is zavar, de ahogy Te is mondod, a legtöbb SP játékban van script...De nem mindegy, hogy hogyan van kivitelezve...A legjobb példa a rossz FPS scriptre a CoD2: mész egy házsarok felé pl, kihajol 94 német katona, lő. Visszatöltés, megállsz egy pontot, dobálhatsz oda gránátot, lövöldözhetsz, mindegy, nem hajolnak ki...Ha fekve odakúszol a pontra, tök kussban, akkor is jönnek. Na az ehhez hasonló a nagyon rosszul, nagyon szarul kivitelezett script. Ja, hogy ez Neked bejön...egyszer, oké. Akinek már többszöri alkalommal is tökéletesen megfelel ez a rendszer, és elmúlt már 10 éves...Na azért az gáz.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.09.30. 16:55
Indigo
#39 Indigo [1282]
Rosszul van script-elve, vagy mi?
Vagy maga a script-elés zavar? Áruld már el, hogy melyik single player játékban nincsenek script-ek!?

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.30. 16:50
LordMatteo
#38 LordMatteo [29425]
Ááá Hangsúlyozom utoljára: nem azt mondtam, hogy warezoljátok le, hanem azt, hogy aki előzetes próbát akar tartani, mert nem akar feleslegesen kidobni több tízezer Ft-t, annak marad a warez. Na. Pont. Vessző.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: EnforcerHUN 2009.09.30. 11:28
LordMatteo
#37 LordMatteo [29425]
Nemtom, lehet kicsit erőteljesen fogalmaztam, de nekem az alatt a pár hét alatt amíg játszottam, nem jött be...A single a scriptelés miatt lett sz/r.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Wing 2009.09.30. 00:30
Indigo
#36 Indigo [1282]
Nem sorolom fel a gyűjteményem darabjait, mert úgysem lenne kedvetek végigolvasni a 100+ címet...

Válasz erre

Kanduhrka
#35 Kanduhrka [9380]
"illetve ami nem sikerült..." Így akartam

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.09.30. 11:41
Kanduhrka
#34 Kanduhrka [9380]
Én inkább azt mondanám, hogy kivették belőle azokat a dolgokat, amikre akkor még nem volt igény, illetve nem sikerült túl jól(járművezetés, fejlődés stb)

Az 5 multijában tényleg nincs valami sok újítás, a régi cuccokat átalakították, és finomítottak az egészen.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.09.29. 16:10
EnforcerHUN
#33 EnforcerHUN [914]
Én a CoD1/4/5-t előrendeléssel vettem itt a dome-on
És csak az 5 porosodik a haveromnál mert még az első rész is jobb annál.
Ha jól hallottam az 5-ből átveszik a "co-op"-s jászhatóságot akkor sztem jobb megvenni a game-t nem?!

Lord: Én a game-ek 80%-t megveszem (kb. 300 játék van körülöttem ha nem több. Kezdve kis 5-megás kis vacaktól egészen a GTA nagyságú game-ig.

Lehet hogy én vagyok a hülye nem jobb megvenni egy game-t mint valami (esetleg) vírusos vackot letölteni?!

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Wing
#32 Wing [4603]
A cod2 szerintem kifejezetten jól sikerült, mind a single, mind a multi élvezetes. Az árkád II. vh-s fps-ek között kifejezetten jó darab, ráadásul még mindig népszerű ennyi év után is. Nem tudom elképzelni, szerinted mitől "szar"

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 15:41
Kanduhrka
#31 Kanduhrka [9380]
Lefft 4 Dead

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.09.29. 22:28
Kanduhrka
#30 Kanduhrka [9380]
Ghost Recon 2
Battlefield 2
CnC3 + Kane Wrath
C&C The First Decade
Rainbow Six Vegas
Diablo 2+LoD( )
Call of Duty 5
Gears of War
Starship Troopers
Splinter Cell Double Agent
Battle for Middle Earth 2
Half Life 2 + Ep 1-2

meg ami most nincs előttem

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 22:17
LordMatteo
#29 LordMatteo [29425]
Bf2 (2 példány...), Bf1942, Diablo, Diablo 2 + LoD, Warcraft 3 + Frozen Throne, C&C 3, StarCraft...Ezek azok amiket warezoltam, majd megvettem

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: magua_hun 2009.09.29. 21:43
Indigo
#28 Indigo [1282]
Ki másra?

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.09.29. 21:03
richy25
#27 richy25 [1087]
hát naon nem... van aki mondjuk multi miatt megveszi.. van aki csak nem akar zsákbamacskát venni és azért tölti le (mert függetlenül h milyenek voltak az előző részek, bármikor jöhet egy szar rész)

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Válasz erre

Előzmény: magua_hun 2009.09.29. 21:43
magua_hun
#26 magua_hun [28]
Most akkor lehet hogy én vagyok a hülye Lord, de szerintem aki letölti torrenten a cuccot, az nagy valószínűséggel nem fogja megvenni eredetiben. Vagy ti nem így látjátok?

Válasz erre

Kanduhrka
#25 Kanduhrka [9380]
Padavan beindult Már ha rá gondoltatok

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.09.29. 16:39
LordMatteo
#24 LordMatteo [29425]
Én se fogom, mert nem indulna el sztem nem...nem akarom. A cikkekkel, tesztekkel úgy vagyok, hogy bár nagymértékben irányadóak, de nem biztos hogy mindig megfelel az én ízlésemnek a dolog, hiába 90% feletti egy játék.

De vagy nagyon nem jól fogalmaztam, vagy más nyelvet beszélek: azt szerettem volna írni, hogy mivel nincs demo, így aki ki akarja próbálni, annak warez marad első körben, utána megvásárlás...Meg a szomszéd, de azt hiszem ezt most kizárhatjuk, mint tömeges vásárlásra ösztönző okot.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2009.09.29. 17:35
McCl@ne
#23 McCl@ne [13409]
Érdekes hozzáállás amúgy: egy 2 pályás multidemó helyett most lewarezolhatjuk az egészet... mondjuk én nem fogom. Megvárom a visszajelzéseket és a cikket, aztán megveszem, mert az előző része a mai napig szerzi az örömöt.

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

LordMatteo
#22 LordMatteo [29425]
Szerintem a mai játékosok között nem azok vannak többségben, akik megtehetik, hogy kipróbálás nélkül kiadjanak valamiért 10, vagy annál is több ezer Ft-ot, és mivel demot nem adnak ki, marad a warez, ahol tudod nagyjából tesztelni a játékot, ami ha tetszik, megveszed...Így értettem a warezos dolgot

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: magua_hun 2009.09.29. 16:58
LordMatteo
#21 LordMatteo [29425]
A "nyitott" játékmenetű játéknál is lehetne demo, csak nem kell belerakni mindenféle választási lehetőséget és útvonalat...

Egyszerűen a játékkiadók félnek, hogy sokan megelégszenek a demoval, másra nem tudok gondolni...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.09.29. 16:55
magua_hun
#20 magua_hun [28]
Hát én nem tudom te hogy vagy vele Lord, én warezzel se nem főzök, se nem játszok, pedig "szegény" vagyok(ez alatt értsd nincs pénzem 10 ezres játékokra...)Amúgy meg nem értem, miért nem lehet értelmes hangnemben megbeszélni a dolgokat. Értelmi szintet tükrözi, hogy ki hogy beszél/ír...(akinek nem inge ne vegye magára-páran viszont gyorsan kezdjenek öltözködni!)

Válasz erre

cygary
#19 cygary [2745]
Agreed. Mostanában valahogy nem divat a demó... A Prototype, GTA nyitott játéknál megértem de NFS, COD, OFP2 simán lehetne.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 16:54
LordMatteo
#18 LordMatteo [29425]
Kivételesen meg sem említettem hogy a CoD így meg úgy meg amúgy csak azt, hogy nem adnak ki demot, de akkor ne sírjanak, hogy warez...Szegény ember warezzel főz meg játszik.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.09.29. 16:50
cygary
#17 cygary [2745]
Psszt... Nincs közöm hozzá

Amúgy Lord: Elmondhatod a véleményed, csak valahogy mindig úgy érzem hogy ez egyfajta szőrszálhasogatás a COD-okkal szemben az x-edik alkalom után.

Válasz erre

Előzmény: Indigo 2009.09.29. 16:39
Indigo
#16 Indigo [1282]
Amúgy láttad a "főnököd" kirohanásait az sg.hu-s MW2 topikban? Na az is megér egy misét... Teljesen ROFL!

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.09.29. 16:35
LordMatteo
#15 LordMatteo [29425]
Akkor azt is teljes mértékben meg fogod érteni, ha Téged is elküldelek a bús picsába, ugye? Okom nincs rá, de megtehetem, mert Kain is elmondhat mindennek, pedig oka nincs rá.

És nem nem fikázni - szép szó, kár hogy akik használják, az értelmi szintjük is leragad ezen a szinten - jöttem ide, csupán furcsállom, hogy nem adnak ki demot semmilyen játékból (amire a CoD 6 az újabb példa) aztán meg sírnak hogy mindenki warezol...Mert aki vakon veszi meg, az hülye...ja, vagy gazdag, nekem mindegy, egyik sem vagyok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.09.29. 16:35
Indigo
#14 Indigo [1282]
"minden egyes hírnél legelőször a szokásos társulat jön ide fikázni és ez egy idő után kezd unalmas lenni"

+1

Válasz erre

Előzmény: cygary 2009.09.29. 16:35
Indigo
#13 Indigo [1282]
Ez az gyerekek! Oltogassátok csak egymást, olyan jó rajtatok röhögni!

Nem hiszem el, hogy még mindig itt tartunk CoD kapcsán...

Válasz erre

cygary
#12 cygary [2745]
A kocka kifejezés mit takar nálad? Azt hogy más stílust szeret és hogy tapasztalatból tudja hogy az Infinity Ward minőségi munkát tol az orrunk elé? Érdekes definiálás... És teljes mértékben megértem Kain feldühödését, mert minden egyes hírnél legelőször a szokásos társulat jön ide fikázni és ez egy idő után kezd unalmas lenni. Ja és hogy ne maradjon le

Válasz erre

Előzmény: afro 2009.09.29. 16:17
afro
#11 afro [283]
Tényleg visszavehetnél a káromkodásból, és megválogathatnád a szavaidat.
Az a tény, hogy körülötted mindenki végigtolta az összes CoD -ot, akinek csak PC-je van 1.: nem jelenti azt, hogy jók is, és mindenkinek tetszenek 2.: sőt! inkább arról ad képet, milyen kocka vagy, és a "környezeted" is.

Te is visszamehetnél az ABC-be a szatyorban felejtett kultúrádért

afro

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2009.09.29. 15:47
KisCsirkee
#10 KisCsirkee [16989]
A második rész multija a CoDUo után egy rohadt nagy visszalépés volt, az 5-é peidg.... Hát egy az egyben a 4 multija, semmi innovatívval, csak hihetetlen nagy faszságokkal.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.09.29. 15:54
LordMatteo
#9 LordMatteo [29425]
Ja értem, te vakon kifizetsz érte 10k-t...egyáltalán te bármiért vakon kifizetsz 10k-t? Aztaaa...Oks fizesd ki, de a jó édes kurva anyáddal beszélj ilyen alpári stílusban, cigány.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2009.09.29. 15:47
cygary
#8 cygary [2745]
Azért a 2-t szarnak titulálni elég erős kijelentés nemde? Mai szemmel nézve biztos megmosolyogtató a linearitás de akkor igen élvezetes játéknak számított. Különben is a multija elég jó még mindig, rengeteg elvetemült és persze logikusabban felépített moddal is büszkélkedhet melyek miatt érdemes elő-elő venni a játékot félévente és szétnézni.

Válasz erre

Kanduhrka
#7 Kanduhrka [9380]
Második rész single playerben tényleg nem volt nagy cucc, de szórakoztató volt, multiban viszont akkoriban mindent vitt(mai napig többezer szerver van). Az ötödik résznél szintén kicsit gyengécske sp(bár látszik benne a meló), ellenben a multi, a co-op és a zombizás kiváló lett.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 15:41
warcat
#6 warcat [2040]
Ezt azért így nem jelenteném ki ,ez a CoD4 tényleges folytatása(5 ugye más barkácsműhely)és megtekinthető youtubeon a teljes elsö küldetés stb.
engem pl már meggyöztek róla,hogy érdemes lesz beszerezni.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 15:41
.:[Kain]:.
#5 .:[Kain]:. [11704]
egy codot vakon megvenni... tényleg nagy cucc, most vajon lőni is kell majd a játékban, vagy csak lőni, mint eddig? ember, az IQ-dat a szatyorban felejtetted, a sarki ABC-ben?
azért, mert szerinted a 2. és az 5. nemes egyszerűséggel szar lett (a kritikus jellem meg van), attól még sokak szerint jók, sőt, többek szerint, mint te, vagy a beképzelt támogatóid ebben a véleményben, szal kurvára egyszerűen meg fogja venni sok ember vakon, ha az előző epizódokat is beszerezték, ez aztán a nagy cucc.
aki az első óta végigtolja mindet, mint pl. én, vagy kb. mindenki akinek van pc-je körülöttem, az ezt is TELJES nyugalomban fogja végigtolni, miután megvette/letöltötte.
jah és a Der Nacht der Untoten miatt a legutóbbi magasan viszi a prímet, persze a kettő után, ami szintén odabaszós volt, csak hogy tudd.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 15:41
LordMatteo
#4 LordMatteo [29425]
A 4 jó volt, de a 2 és az 5 szar lett, a 3 konzolos volt...Hmm. Nem zsákbamacska? Elhisze, hogy hiperszuper jó lesz, de aki vakon megveszi az simán hülye.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2009.09.29. 15:38
Kanduhrka
#3 Kanduhrka [9380]
Pedig, aki már játszott valaha CoD-dal, annak úgyse lenne zsákbamacska

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2009.09.29. 15:29
LordMatteo
#2 LordMatteo [29425]
Ezek után csodálkoznak, ha mindenki előbb lewarezolja...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat