28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Elkészült a Victoria 2

Tíz nap és indulhat a hódítás.

Írta: Madrac 4 hozzászólás

A Paradox bejelentette, hogy elkészült legújabb stratégiájával a Victoria 2-vel, mely így augusztus 13-án már a boltokba is kerülhet. A játékban a XX. század hajnalának nagy terjeszkedését és fejlődését játszhatjuk újra az akkor vezető nagyhatalmak valamelyikeként.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

L.Bandi
L.Bandi [10]
Sziasztok! Az elöbb próbáltam ki a játékot. Ránézésre nagyon jónak tűnik. Az egyik dolog amiért nagyon tetszik hogy az elején hozzá se tudtam szagolni az egészhez xD Rendesen összetett. Népesség(vándorlás), vallás, munkások-parasztok, politika. Le is kéne fordítani... Szóval lesz mivel foglalkoznom mostanában az biztos:) :-)
Kopiati
Kopiati [212]
Remélem nem úgy adják ki, mint a hoi 3-at, mert akkor mérges leszek....
JeRo
JeRo [106]
Jó kis hardcore stratégia lehet, az EU 3-at nagyon szerettem, bár a gépigényén nem értettem, hogy miért kell neki 128mb-os videókártya.....kb. negyedéből is ki lehetett volna hozni. Ha jól optimalizálják, akkor szerintem próba alá vetem:-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)