28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elkészült a Victoria 2 (Hírek)

L.Bandi
#4 L.Bandi [10]
Sziasztok! Az elöbb próbáltam ki a játékot. Ránézésre nagyon jónak tűnik. Az egyik dolog amiért nagyon tetszik hogy az elején hozzá se tudtam szagolni az egészhez xD Rendesen összetett. Népesség(vándorlás), vallás, munkások-parasztok, politika. Le is kéne fordítani... Szóval lesz mivel foglalkoznom mostanában az biztos

Válasz erre

Kopiati
#3 Kopiati [212]
Remélem nem úgy adják ki, mint a hoi 3-at, mert akkor mérges leszek....

Válasz erre

JeRo
#2 JeRo [106]
Jó kis hardcore stratégia lehet, az EU 3-at nagyon szerettem, bár a gépigényén nem értettem, hogy miért kell neki 128mb-os videókártya.....kb. negyedéből is ki lehetett volna hozni. Ha jól optimalizálják, akkor szerintem próba alá vetem

Magyarország a legjobb villamosenergiával ellátott ország. Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt és a vezetők érinthetlenek...

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Elkészült a Victoria 2 (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat