A teljesen új környezet mellé egy új játékmódot is kapott a Fallout: New Vegas, nevezetesen a Hardcore módot, ha valaki úgy dönt, hogy ezt választja, egész szép kihívásnak néz elébe. A stimpack-ek lassan hatnak és nem gyógyítanak törött csontot, ahogy a Rad-Away is csak az idő múlásával csökkenti a sugárszennyezettségünket. Ezen felül a lőszereknek súlya van és rendesen kell majd enni/inni a szomj-/éhhalál ellen. A Fallout játékok sosem arról voltak híresek, hogy túl könnyűek lettek volna, de most a készítők elég rendesen visszanyúltak a jó öreg Fallout klasszikusokhoz a játék mechanikájában. Természetesen menet közben ki is lehet kapcsolni a Hardcore módot, de ha valaki elejétől a végéig megmarad Hardcore szinten, akkor "különleges jutalomban" részesül. Hogy mi ez a jutalom, egyelőre nem tudni, de valószínűleg több lesz, mint egy mezei achievement vagy egy kis szöveges vállveregetés. Mondjuk egy személyre szabott power-armor vagy egy jó kis fegyver? Mondjuk a találgatásnak hamarosan vége, ugyanis október 22-én (most pénteken) érkezik a poszt-apokaliptikus kaland legújabb része. Tűkön ülünk.
Pénteken érkezik a Fallout: New Vegas
Speciális jutalom jár majd a Hardcore játékosoknak.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Fallout: New Vegas
Platform:
Fejlesztő: Obsidian Entertainment
Kiadó: Bethesda Softworks
Forgalmazó: Cenega Hungary
Megjelenés: 2010. október 22.
HOZZÁSZÓLÁSOK
.:[Kain]:. 2010.10.20. 13:06 [11704]
ja és remélem most nem lesz vége a játéknak, ha a story végére érünk.
.:[Kain]:. 2010.10.20. 13:01 [11704]
kösz a linket, már el is mentettem könyvjelzőbe, valszeg használni fogom játék közben, bár már ismertem, mert a harmadik rész közben állandóan azt olvastam (alternatív választási lehetőségeket és következményeiket főként, amiket én nem választottam in-game), meg egyéb infokat.
így már érthető a dolog, és nem is tévedtem sokat, pontosabban jól tippeltem. meg látom ilyen csomagot össze is lehet rakni majd, szal gond egy szál se.
ami viszont zavar:
normal módban miért nincs súlya a lőszereknek? ezt már a 3-ban sem értettem.
companions CAN die. erre kíváncsi vagyok, hogy csak a sima haverokra gondoltak, akik az előző részben is simán meg tudtak halni, vagy a storyban egy-egy küldetés erejéig mellénkszegülő partnerekre is igaz lesz, mert az érdekesen befolyásolna a játékot.
így már érthető a dolog, és nem is tévedtem sokat, pontosabban jól tippeltem. meg látom ilyen csomagot össze is lehet rakni majd, szal gond egy szál se.
ami viszont zavar:
normal módban miért nincs súlya a lőszereknek? ezt már a 3-ban sem értettem.
companions CAN die. erre kíváncsi vagyok, hogy csak a sima haverokra gondoltak, akik az előző részben is simán meg tudtak halni, vagy a storyban egy-egy küldetés erejéig mellénkszegülő partnerekre is igaz lesz, mert az érdekesen befolyásolna a játékot.
Wotan 2010.10.20. 12:51 [1219]
doctor vagy doctor's bag. itt minden le van írva hcról is.
balays82 2010.10.20. 12:41 [14276]
Igen, én azt olvastam, hogy csak orvos gyógyíthat törést. Egy kicsit kemény kihívásnak ígérkezik így a játék, de talán egy próbát megér.
.:[Kain]:. 2010.10.20. 12:32 [11704]
mondjuk szerintem a 3 elég könnyű volt, de nem volt vele problémám.
Még gondolkozom, hogy Hardcore módban kezdjek-e neki a mókának. Jól hangzik és illeszkedik is a világba a dolog, segíti a beleélést, úgyhogy erősen tendálok a kipróbálása felé (és akkor már végig hc-ben is maradok).
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy akkor a csonttörést mi fogja gyógyítani (talán orvos?).
Még gondolkozom, hogy Hardcore módban kezdjek-e neki a mókának. Jól hangzik és illeszkedik is a világba a dolog, segíti a beleélést, úgyhogy erősen tendálok a kipróbálása felé (és akkor már végig hc-ben is maradok).
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy akkor a csonttörést mi fogja gyógyítani (talán orvos?).
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
