Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Pénteken érkezik a Fallout: New Vegas (Hírek)
ja és remélem most nem lesz vége a játéknak, ha a story végére érünk.
kösz a linket, már el is mentettem könyvjelzőbe, valszeg használni fogom játék közben, bár már ismertem, mert a harmadik rész közben állandóan azt olvastam (alternatív választási lehetőségeket és következményeiket főként, amiket én nem választottam in-game), meg egyéb infokat.
így már érthető a dolog, és nem is tévedtem sokat, pontosabban jól tippeltem. meg látom ilyen csomagot össze is lehet rakni majd, szal gond egy szál se.
ami viszont zavar:
normal módban miért nincs súlya a lőszereknek? ezt már a 3-ban sem értettem.
companions CAN die. erre kíváncsi vagyok, hogy csak a sima haverokra gondoltak, akik az előző részben is simán meg tudtak halni, vagy a storyban egy-egy küldetés erejéig mellénkszegülő partnerekre is igaz lesz, mert az érdekesen befolyásolna a játékot.
így már érthető a dolog, és nem is tévedtem sokat, pontosabban jól tippeltem. meg látom ilyen csomagot össze is lehet rakni majd, szal gond egy szál se.
ami viszont zavar:
normal módban miért nincs súlya a lőszereknek? ezt már a 3-ban sem értettem.
companions CAN die. erre kíváncsi vagyok, hogy csak a sima haverokra gondoltak, akik az előző részben is simán meg tudtak halni, vagy a storyban egy-egy küldetés erejéig mellénkszegülő partnerekre is igaz lesz, mert az érdekesen befolyásolna a játékot.
doctor vagy doctor's bag. itt minden le van írva hcról is.
"Mortui solum finem belli viderunt"
Igen, én azt olvastam, hogy csak orvos gyógyíthat törést. Egy kicsit kemény kihívásnak ígérkezik így a játék, de talán egy próbát megér.
mondjuk szerintem a 3 elég könnyű volt, de nem volt vele problémám.
Még gondolkozom, hogy Hardcore módban kezdjek-e neki a mókának. Jól hangzik és illeszkedik is a világba a dolog, segíti a beleélést, úgyhogy erősen tendálok a kipróbálása felé (és akkor már végig hc-ben is maradok).
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy akkor a csonttörést mi fogja gyógyítani (talán orvos?).
Még gondolkozom, hogy Hardcore módban kezdjek-e neki a mókának. Jól hangzik és illeszkedik is a világba a dolog, segíti a beleélést, úgyhogy erősen tendálok a kipróbálása felé (és akkor már végig hc-ben is maradok).
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy akkor a csonttörést mi fogja gyógyítani (talán orvos?).
Valahogy megtetszett ez az egész, főleg így hc móddal együtt.
Szerintem ha a kritikák amcsiban nem húzzák le, akkor megjelenéskor beszerzem. Ez lesz a téli időtöltésem az SC2 mellett asszem.
Szerintem ha a kritikák amcsiban nem húzzák le, akkor megjelenéskor beszerzem. Ez lesz a téli időtöltésem az SC2 mellett asszem.

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Nahát, tényleg erre a hétre esedékes a megjelenés, én meg még a Fallout 3 DLC-k közül sem játszottam végig mindet, egy kicsit le vagyok maradva. Remélem, az Obsidian ezt most nem szúrta el, bár itt már egy meglévő erős alapra építkezhettek, olyankor pedig nem szoktak nagyot hibázni.
Az egyébként hogy lehet, hogy most 12:20 perc van, de a hírben az látszik, hogy 13:42-kor került ki az oldalra? El van állítódva a Dome belső órája, vagy csak ennyire előre dolgoztok.
Az egyébként hogy lehet, hogy most 12:20 perc van, de a hírben az látszik, hogy 13:42-kor került ki az oldalra? El van állítódva a Dome belső órája, vagy csak ennyire előre dolgoztok.

Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Pénteken érkezik a Fallout: New Vegas (Hírek)
Pénteken érkezik a Fallout: New Vegas (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
