28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Hamarosan bemutatják a Battlefield 3-at

Az EA a GDC-n jelenti be hivatalosan az FPS harmadik részét.

Írta: Retee 4 hozzászólás

Már jó ideje hallani róla, de hamarosan az Electronic Arts hivatalosan is bejelenti a Battlefield harmadik részét. A népszerű online FPS folytatását persze már évek óta fejleszti a Dice, akik először 2009-ben ismerték el, hogy dolgoznak BF3-on. A bemutatás pedig közeleg, hiszen az EA azt tervezi, hogy az idei GDC-n (március 1.) ráncigálják ki először az új FPS-t a közönség elé. Az viszont már biztos, hogy a harmadik rész még 2011-ben, tehát az idén megjelenik.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Battlefield 3

Platform:

Fejlesztő: EA Digital Illusions CE

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés: 2011. október 28.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

EnforcerHUN
EnforcerHUN [914]
BFP4F?!
Amikor bejelentették reg-geltem rá és nem kaptam egyet se:-(
Nincs még 1 neked valahol;-)
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ja és az már jelent valamit? ...:D

Amúgy béta nyáron lesz, és a szokásosnak mondható exkluzivitással rendelkeznek az ilyen előre megvett kulcsok: az nem szerez majd bétára, aki nem akar (nekem BC2-re volt anno vagy 8 kulcsom, a BFP4F-re meg van vagy hatot elosztottam már).
EnforcerHUN
EnforcerHUN [914]
Béta meg valamikor ősszel lesz, mivel béta kulcs volt a MoH-ban:P
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)