Két hónap és megjelenik a Total War saga új epizódja, a Shogun 2: Total War, melyben ismét a feudális Japán világába kapunk betekintést. A márciusban érkező Shogun 2-ben a kiterjesztett multiplayer játékmódok mellett pedig a fejlesztők természetesen ezúttal is nagy hangsúlyt fektetnek a single kampányra, melyről egy új, rövidke trailer is mesél.
Shogun 2: Total War - kampány trailer
Új videó a márciusban érkező Shogun 2-ről.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Shogun 2: Total War
Platform:
Fejlesztő: Creative Assembly
Kiadó: Sega
Forgalmazó: PlayON
Megjelenés: 2011. március 15.
Minimális rendszerigény: Intel 2,6 GHz egymagos vagy 2 GHz kétmagos processzor (vagy ennek megfelelő AMD), 1 GB RAM (XP)/2 GB RAM (Vista/Win7), 256 MB-os DirectX 9.0c kompatibilis videokártya, DVD-ROM, 20 GB HDD, internet kapcsolat
HOZZÁSZÓLÁSOK
.:[Kain]:. 2011.01.17. 18:06 [11704]
azt én is figyeltem.
ez viszont a kampányban nem fog zavarni, a 156. harcot már reflexből gyorsítani fogom, és nem a már unalomig látott gyönyörű háromdés modelleket tologatni ide-oda a minimapon... ami valahol el is veszi az ízét ennek az egész dolognak, szép-szép, meg kidolgozott, jó, de ezt a grafikát, meg kidolgozott animációt inkább egy sima rts-ben látnám viszont, mert ebben egy idő után úgyis elveszti a varázsát.
ez viszont a kampányban nem fog zavarni, a 156. harcot már reflexből gyorsítani fogom, és nem a már unalomig látott gyönyörű háromdés modelleket tologatni ide-oda a minimapon... ami valahol el is veszi az ízét ennek az egész dolognak, szép-szép, meg kidolgozott, jó, de ezt a grafikát, meg kidolgozott animációt inkább egy sima rts-ben látnám viszont, mert ebben egy idő után úgyis elveszti a varázsát.
Lacko 2011.01.17. 09:09 [11561]
Csak nekem tűnik úgy, hogy még a treailerben bemutatott csatajelenetek is szaggatnak néhol? Ez kemény lesz.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 4. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
- 5. 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka
Legfrissebb fórumtémák
- 22:33
- Clair Obscur: Expedition 33 [54]
- 22:06
- Kezd durvulni az időjárás! [4479]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]