28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Battlefield 3 - egyszerűsített animációk a multiban

Különböző animációk lesznek a single kampányban és a multiplayer módban

Írta: GeryG

Már korábban megerősítést nyert, hogy a Battlefield 3 többjátékos része nélkülözni fogja a legtöbb "feleslegesnek" titulált animációt, így például a járművekbe való ki- és beszállást. A játékosok egy része ezt nehezményezte, ezért Lars Gustavsson elmagyarázta, miért jutott erre a döntésre a DICE. Úgy fogalmazott, hogy míg az egyjátékos kampányban a játékost nem zavarja, ha egy lelőtt őr a fejünk feletti erkélyről amolyan hollywoodi stílusban (előbb agonizálva, majd botladozva, végül a korláton látványosan átfordulva bukik alá) hal meg, de a többjátékos rész már más tészta. Senki sem értékelné, ha az ellenfél akkor küldene felé egy sorozatot, miközben ő szépen animálva lassan beevickél a tankba. Ebben a módban a fejlesztők sokkal inkább a praktikusságot tartják szem előtt, mint a filmszerű drámaiságot, abból úgyis lesz bőven az egyjátékos kampányban. Éppen ezért sok olyan animáció, ami csak a látvány és életszerűség kedvéért kerül a játékba, a multiplayer módban alaposan át lesz dolgozva és le lesz egyszerűsítve.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Battlefield 3

Platform:

Fejlesztő: EA Digital Illusions CE

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés: 2011. október 28.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!