28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával

Az NVIDIA összeállította az ideális PC-t a játék maximális beállításaihoz.

Írta: GeryG 15 hozzászólás

Kétségtelen, hogy a videojáték ipar most Battlefield 3 lázban ég. Az Egyesült Államokban már mindenkit a képernyők elé szögezett, nekünk pedig holnapig kell várni, hogy végre mi is kipróbálhassuk. A játék hivatalos gépigénye már korábban megérkezett, így azok, akik csak a Battlefield 3 miatt döntöttek a gépfrissítés mellett, már volt némi támpontjuk. Most pedig az NVIDIA jelentetett meg egy részletes cikket, melyben a kifejezetten e játékhoz készített konfigurációkat mutatja be. A cikk ezen az oldalon érhető el, némi angol tudás nem árt hozzá.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Battlefield 3

Platform:

Fejlesztő: EA Digital Illusions CE

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés: 2011. október 28.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

GeryG
GeryG [2379]
Hallkan megjegyezném, hogy MÉGSE KELL HOLNAPIG VÁRNI AZ AKTIVÁLÁSSAL!!

Kb 10 perce játszom, de már most imádom! :)
Egy példa:

Single kampány kb 10. perce, tűzharc alakul ki egy parkoló udvaron. Szépen apránként araszolok előre, autótól autóig, igyekszem oldalba támadni az ellent.

Erre nem figyelek egy pillanatra, és egy MI a hátam mögé kerül és ledöf... még életemben nem késeltek meg single kampányban, olyan volt, mintha multiznék!!! :D

RESPECT!

Még valami:

A mostani konfigomon (q9550 - ATI 5850 - 6 GB 800MHz RAM) Ultra beállításokon (csak a MSAA 2x és az Antialiasing Post Process Effect an mediumon, a játék alapból ezt kínálta fel) átlag 28-35 fps-t produkál! :)
GeryG
GeryG [2379]
Persze persze, csak épp nekem nem van nagykeres ismerősöm.
Viszont ha lenne egy ismerősöm, akinek van egy nagykeres ismerőse, neki akkor lenne egy új vásárlója! :D
monyobmx
monyobmx [39]
Sőt! G18 replika és ingyen van....
Dark Archon
Dark Archon [11833]
Mondok jobbat: vedd anyagáron. Ehhez persze kell egy ismerős, aki kicsempészi a gyárból, ennyi :)
monyobmx
monyobmx [39]
-*ennyi :D
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (15 db)