Kétségtelen, hogy a videojáték ipar most Battlefield 3 lázban ég. Az Egyesült Államokban már mindenkit a képernyők elé szögezett, nekünk pedig holnapig kell várni, hogy végre mi is kipróbálhassuk. A játék hivatalos gépigénye már korábban megérkezett, így azok, akik csak a Battlefield 3 miatt döntöttek a gépfrissítés mellett, már volt némi támpontjuk. Most pedig az NVIDIA jelentetett meg egy részletes cikket, melyben a kifejezetten e játékhoz készített konfigurációkat mutatja be. A cikk ezen az oldalon érhető el, némi angol tudás nem árt hozzá.
Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával
Az NVIDIA összeállította az ideális PC-t a játék maximális beállításaihoz.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Battlefield 3
Platform:
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés: 2011. október 28.
HOZZÁSZÓLÁSOK
GeryG 2011.10.27. 15:46 [2379]
Hallkan megjegyezném, hogy MÉGSE KELL HOLNAPIG VÁRNI AZ AKTIVÁLÁSSAL!!
Kb 10 perce játszom, de már most imádom! :)
Egy példa:
Single kampány kb 10. perce, tűzharc alakul ki egy parkoló udvaron. Szépen apránként araszolok előre, autótól autóig, igyekszem oldalba támadni az ellent.
Erre nem figyelek egy pillanatra, és egy MI a hátam mögé kerül és ledöf... még életemben nem késeltek meg single kampányban, olyan volt, mintha multiznék!!! :D
RESPECT!
Még valami:
A mostani konfigomon (q9550 - ATI 5850 - 6 GB 800MHz RAM) Ultra beállításokon (csak a MSAA 2x és az Antialiasing Post Process Effect an mediumon, a játék alapból ezt kínálta fel) átlag 28-35 fps-t produkál! :)
Kb 10 perce játszom, de már most imádom! :)
Egy példa:
Single kampány kb 10. perce, tűzharc alakul ki egy parkoló udvaron. Szépen apránként araszolok előre, autótól autóig, igyekszem oldalba támadni az ellent.
Erre nem figyelek egy pillanatra, és egy MI a hátam mögé kerül és ledöf... még életemben nem késeltek meg single kampányban, olyan volt, mintha multiznék!!! :D
RESPECT!
Még valami:
A mostani konfigomon (q9550 - ATI 5850 - 6 GB 800MHz RAM) Ultra beállításokon (csak a MSAA 2x és az Antialiasing Post Process Effect an mediumon, a játék alapból ezt kínálta fel) átlag 28-35 fps-t produkál! :)
GeryG 2011.10.27. 15:15 [2379]
Persze persze, csak épp nekem nem van nagykeres ismerősöm.
Viszont ha lenne egy ismerősöm, akinek van egy nagykeres ismerőse, neki akkor lenne egy új vásárlója! :D
Viszont ha lenne egy ismerősöm, akinek van egy nagykeres ismerőse, neki akkor lenne egy új vásárlója! :D
monyobmx 2011.10.27. 14:59 [39]
Sőt! G18 replika és ingyen van....
Dark Archon 2011.10.27. 14:56 [11833]
Mondok jobbat: vedd anyagáron. Ehhez persze kell egy ismerős, aki kicsempészi a gyárból, ennyi :)
monyobmx 2011.10.27. 14:50 [39]
-*ennyi :D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]