Alig három hét múlva jelenik meg a Creative Assembly fejlesztésében készülő Alien: Isolation, ennek kapcsán pedig újabb előzetessel rukkolt elő a stúdió. Az elmúlt napokban már megtudhattuk, hogy nem sok hasznunkra lesz a futás, ha egy alien már meglátott, de az is kiderült, hogy fegyvereinket is ésszel kell majd használnunk, ha nem akarjuk magunkra vonni a figyelmet. A legújabb, alig több mint fél perces videóban főhősünk ismét csúfos halált hal, így tehát azt is be kell látnunk, hogy nem feltétlenül éri meg a szellőzőkben bujkálnunk...
Újabb jó tanács az Alien: Isolation jövőbeni játékosai számára
A szellőzőkben sem érdemes bujkálni.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
GeryG 2014.09.17. 11:20 [2377]
Azt nem vitatom, hogy ezek a félperces snittek egy picit furák így külön-külön.
balays82 2014.09.17. 11:16 [14276]
Nekem is hasonló érzéseim vannak, mint neked. Mert alapvetően izgalmasnak tűnik a koncepció, de egyelőre nem látom, hogyan lesz ebből a bujkálásból egy teljes értékű, megfelelő hosszúságú játék, és ezek a videók sem segítenek semmit. Ezért nem mertem még előrendelni sem.
McCl@ne 2014.09.17. 11:09 [13409]
Ja, értem, hogy mit látok, csak rohadtul bénának tartom ezt a megoldást. Akkor már legyen egy másfél perces "próbálok minden áron elmenekülni, bevetek mindent, de mégis meghalok" videó, az legalább mutat valamit.
GeryG 2014.09.17. 11:03 [2377]
Szerintem ez csak egy kis részét tükrözi a játéknak. Ilyen videót az Outlastről is bőven lehetne készíteni, ami a túlélőhorrorok koronázatlan királya (legalábbis nálam biztosan). Abban is úton, útfélen meg lehet halni, de azért messze nem az jellemző rá. Ez csak egy trailersorozat, amiben épp a különféle "hát ez nem jött be" szitukat szedik össze. :)
McCl@ne 2014.09.17. 10:39 [13409]
Csak szerintem nincs ezeknek a videóknak semmi értelme?
Ha ez tükrözi a valódi játékot, akkor szar lesz, mert mindentől egyfolytában meghalsz mindenhol.
Ha nem tükrözi: akkor viszont mit csinál?
Pedig eddig biztos vevőnek tartottam magam :)
Ha ez tükrözi a valódi játékot, akkor szar lesz, mert mindentől egyfolytában meghalsz mindenhol.
Ha nem tükrözi: akkor viszont mit csinál?
Pedig eddig biztos vevőnek tartottam magam :)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Bő húszperces játékmenet-bemutatóval robbant be a köztudatba a God of War Laufey a State of Playen
- 4. Bemutatkozott a Clutch, az egykori Forza-fejlesztők új játéka, amely jövő tavasszal jelenhet meg
- 5. Toronymagasan az ILL kapta a State of Play legbetegebb előzetesét, végre sokkal többet is láthatunk a jövőre érkező horrorból
Legfrissebb fórumtémák
- 06:53
- Játék kívánságlisták és várólisták [18]
- 10:07
- Ki mivel játszik mostanában? [8242]
- 12:35
- Az összes ikonikus hollywoodi szuperjárgány benne lesz a State of Playen bejelentett Stuntman: Hollywoodban [hozzászólások] [4]
- 11:42
- A Tomb Raider: Legacy of Atlantis a State of Playen kapott új előzetest és abban pontos premierdátumot [hozzászólások] [6]
- 18:23
- A Resident Evil Veronica nyitotta meg az idei Summer Game Festet [hozzászólások] [1]
- 11:55
- Világkörüli kocsmabirodalom magyar fejlesztőtől: készül a Busy Bar: World Tour [hozzászólások] [8]
- 12:29
- boldog születésnapot nekem!:) [4012]
- 11:32
- Szét*** az ideg [5483]
- 22:02
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1595]
- 21:15
- Ki van fent legtovább? [31520]