28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome

Elindult "Év játéka 2014" szavazásunk

Tizenötödik alkalommal dönthetnek olvasóink a díjak sorsáról.

Írta: Dino 49 hozzászólás

A tervezettnél kicsit több időbe telt ugyan az Év játéka jelöltlistáink összeállítása, de végre ez is megvan, és indulhat végre az immár 15. alkalommal megtartott éves voksolás. Mostantól egészen február 15-éig várjuk olvasóink szavazatait a 2014-es év legjobb játékaira.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Barthezz
Barthezz [54711]
Ha visszaolvasod a kommenteket, kérdésedre/felvetésedre már leírta Dino a választ. ;-)
TReiker
TReiker [36]
Nem igazán értettem, a gyorséttermi fogyasztásaimnak mi köze a tavalyi év játékaihoz, de örülök, hogy legalább említés szintjén feltűnt a This War of Mine a jelöltek közt - sőt, még a Bayonetta 2-t is sikerült begyömöszölni.
Barthezz
Barthezz [54711]
Jó, jogos, a tavalyt úgy értettem természetesen, hogy a mostani játék 2014-es tárgyához képest tavaly. :-D
thri77
thri77 [652]
Nem retro, epp ellenkezoleg. Uj generacios konzol beszerzes. :)
SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
És ez az év végi nem-unatkozás a 2014-es címeknek volt köszönhető, vagy esetleg te is felszálltál a retróvasútra? :-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (49 db)