28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome

YouTube játékunk sorsolása

Videónkban kihúztuk a nyertesek nevét a kalapból.

Írta: Dino 4 hozzászólás

15-én lezárult a 200 YouTube feliratkozót ünneplő kis játékunk, videónkban most megnézheted, nyertél-e.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

LordMatteo
LordMatteo [29426]
:(

Viszont két (három, ha gaaboor az 1713) törzstag is nyert, nem rossz. A korábbi nagyobb játékoknál ugye ebből volt sírás hogy mindig csak az ismeretlenek...
Aryx
Aryx [4142]
:) :)
Köszi a PlayDome-pólót, ennyi év ittlét és sorozatos nem nyerés után már kellett valami Dome-os relikvia. :)
Grat. a többi nyertesnek is!
Sityi
Sityi [1641]
Vigaszdíjként fel tudok ajánlani egy Moto Racer Collection Steam giftet.
szbszig
szbszig [33649]
Megint nem nyertem semmit, csak tapasztalatot... Mondjuk annyira nem csodálom, mert úgy tűnik, sikerült kiválasztanom a két legnépszerűbb ajándékot. :-D
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)