28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Készül a Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks

Önálló játék lesz, vagyis nem lesz szükség hozzá az alapjátékra.

Írta: GeryG 1 hozzászólás

Bő másfél éve jelent meg a Warhammer 40,000: Armageddon, amely a régimódi körökre osztott stratégiák nyomdokain haladva repített el minket az univerzum egyik leghírhedtebb bolygójára. A játék először PC-re, majd később iOS-re is megjelent, és bár nem volt tökéletes, hamar népszerűvé vált a rajongók körében.
A Slitherine a minap bejelentette, hogy készül a Warhammer 40,000: Armageddon – Da Orks, amelynek címéből arra következtethetnénk, hogy egy kiegészítőről van szó, de valójában egy önálló alkotásról. Ezúttal az orkokat vezethetjük háborúba Ghazghkull Thraka oldalán, de mellette más ikonikus alakok is felbukkannak majd. A történet három fejezetre osztva, 18 küldetésen keresztül bontakozik ki előttünk, amelyek során százával állnak majd rendelkezésünkre a különböző egységek.
A Warhammer 40,000: Armageddon – Da Orks egyelőre nem kapott pontos megjelenési dátumot, de a tervek szerint nem kell sokat várnunk rá. Az alapjátékhoz hasonlóan PC-re és iOS-re fog megjelenni.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks
  • Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks
  • Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks
  • Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks
  • Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks
GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

szbszig
szbszig [33649]
Még szerencse, hogy van hozzá felirat.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (1 db)