28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Új játékmóddal bővül jövő héten a Rocket League

Az ingyenesen érkező Dropshot módban az ellenfél térfelének talaját kell szétszedni, hogy gólt lőhessünk.

Írta: Dino

Március 22-én új frissítést kap a Rocket League, mégpedig többek közt egy teljesen ingyenes új játékmód érkezik hozzá. A Dropshot egy hatszögekből felépített pályán, a Core 707 nevű arénában játszódik, ahol nincsenek kapuk, helyette az elektromos labdával nyithatjuk meg ellenfelünk térfelének talaját, hogy aztán oda lőjünk gólt. Pontszerzés után a föld visszazárul, és kezdhetjük ismét elölről az egészet. A labda sorozatos megütésével ráadásul annak energiája is nő, így nagyobb erejű lehet a pusztítás is.
Az új játékmód mellett hat új achievementet/trophyt is hoz a frissítés, a hivatalos streamekhez egy "Live Now" gombot is kapunk, valamint lezárul a harmadik versenyszezon és elindul a negyedik. A 3. évad résztvevői erdményüktől függően jutalomban is részesülnek.
A játékhoz kapcsolódó hír még, hogy nem várható második rész. A Kinda Funny Games videójában nyilatkozó Jeremy Dunham (a Psyonix alelnöke) ugyanis azt mondta, hogy ha már az évek alatt felépítettek egy ilyen hatalmas rajongótábort, akkor nem lenne jó ötlet szétrobbantani azt. "Miért mondanánk azt a már felépült, és még folyamatosan növekvő közösségnek, hogy "Amivel játszotok, az egy év múlva irreleváns lesz"? A célunk, hogy a Rocket League-et tökéletesítsük, hogy ne veszítsük el azokat, akik játszani szeretnének." - fejtette ki az interjúban Dunham. A játék már 29 millió regisztrált játékost számlál, akik közül szép számmal akadnak aktívak: a Psyonix adatai szerint a regisztráltak negyede játszott február folyamán.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Rocket League
  • Rocket League
  • Rocket League
  • Rocket League
  • Rocket League

Rocket League

Platform:

Fejlesztő: Psyonix

Kiadó: Psyonix

Megjelenés: 2015. július 7.

Minimális rendszerigény: 2 GHz-es kétmagos processzor, 2 GBRAM, GeForce 8800/Radeon 2900, 2 GB HDD, Windows Vista SP2

Ajánlott konfiguráció: 2 GHz-es négymagos processzor, 4 GB RAM, GeForce 260/Radeon 5850

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!