28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Bepillantás a Quake Champions játékmenetébe

Hétvégén lesz az első zárt bétateszt.

Írta: Dino

A tavalyi DOOM után az id Software egy újabb klasszikus szériájából készül újabb epizód, ez pedig nem más, mint a Quake Champions. Pár hete kiderült, hogy akár teljesen ingyen is játszhatunk majd vele (persze csak ha nem zavar a rengeteg kezdeti korlátozás, és hogy rengeteget kell játszanunk Rangerrel, hogy elkezdjük feloldani a további dolgokat), a hétvégén esedékes limitált zárt bétateszt előtt pedig most egy friss videót kaptunk a játékból. Ebben egy teljesen nyers felvételt láthatunk a játékmenetből, jól megmutatva, hogy milyen pörgős akcióra számíthatunk. Az id egyik munkatársa, ZeRo4 játszik a videóban az egyik választható karaktert, Anarkit irányítva.
Az április 6-án kezdődő zárt bétára még fel lehet iratkozni, igaz, valószínűleg a szerencsére is szükség van, hogy meghívást kapjunk erre a fázisra. De nem kell aggódni, később még várhatóak hasonló tesztlehetőségek. A Quake Champions várhatóan még ebben az évben megjelenik.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Quake Champions

Platform:

Fejlesztő: id Software, Saber Interactive

Kiadó: Bethesda Softworks

Megjelenés: 2022. augusztus 18.

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!