28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

E3 2017

E3 2017: Kezdődik a Ubisoft sajtókonferencia - indul liveblogunk is

Vajon idén mi lesz a show végére szánt nagy durranás?

Írta: Dino 14 hozzászólás

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

quervo
quervo [2161]
Michel Ancel bepillantást enged a játékba

Az első rész azért volt zseniális, mert tök lineáris volt, mégis megadta a szabadság illúzióját. Minél többet látok azonban a második részből, annál érthetőbbé válik, miért kell(ett) ennyit várni a folytatásra. Elképesztően sokat markol a program.
quervo
quervo [2161]
VodevilX +1

Szerintem sanszos, hogy lesz, elég csúnyácska már szegény első rész, de az, hogy az Ubi ultimate meglepetésnek hagyta ezt a bejelentést, azt mutatja, hogy kiemeltként kezelik ezt a projectet.

Aryx +1

A vége jól rémlik, hogy gecinehéz? :-D
Annyira aprólékosnak tűnik eddig ez a világ, hogy érthető, miért kell(ett) 15+ évet várni a folytatásra. Ennyi idő alatt ki is halt a gamer lélek belőlem, de most azért megdobbant a szívem. :-)
Aryx
Aryx [4142]
Az a trailer.... :-O Most néztem meg a Michel Ancel-féle kielemzős változatot (ajánlom másnak is, aki még nem látta, sok érdekes info derül ki), nagyon durva, trailer még nem mozgatott meg ennyire.
Mindig örülök annak, ha valaki úgy építgeti a saját univerzumát, hogy közben nem helyezi korlátok közé magát. Ha valaki úgy folytatja(/előzményezi :) ) a történetét, hogy nem csak a felvázolt világkép, hanem a világ szereplői sem állandóak. Ha nem erőszakolja meg az egészet csak az miatt, mert a rajongók a megszokott szereplőkhöz ragaszkodnak a megszokott világban a megszokott korlátok között (pozitív példa ld. Deus Exek). Nagyon bejövős ez a régi-új crew és a világ a trailerben, tényleg nagyon de nagyon durva, és mindig elérzékenyülök a végén. :,-(
:love:
...asszem be kéne már fejeznem az első részt. :) :D
VodevilX
VodevilX [11345]
Először nem ártana egy remake/remaster vagy bánom is én, csak normális kontroller támogatással kitolni újra az elsőt.
-T0ng-
-T0ng- [1675]
A Crew első része bár nem lett a legsikeresebb, de elég sokan játszanak vele....állítólag. Arról nem is beszélve, hogy amíg ott a Forza Horizon, mindig meg lehet próbálni mellé alternatívát állítani és a készítők meg is próbálkoznak vele. A Steep-et is viszonylag szerette a közönség ez pedig gyakorlatilag egy autós, motoros, csónakos, repülős Steep lesz. Hogy ennek így van-e értelme az már más kérdés....

Az Ubi kalózos játéka engem kicsit lefagyasztott: Értem én, hogy Sea of Thieves jön, meg most kell beszállni a kalóztémába mielőtt ez lesz az új slágerkorszak a játékokban, de a látott videó alapján nem több, mint az Black Flag kivágott AC részekkel és megspékelve a For Honor kudarcával. Hozzáteszem, annak idején mindenkinek sírt a szája, hogy miért nem egy jó kalózos játékot készít az Ubisoft, miért erőltették rá az Assassin's Creed nevet. Hát tessék!

Amiben nem csalódtam az a Far Cry 5, az új AC és a Beyond Good & Evil 2 bejelentése volt. Ezek amúgy is nagy kedvenceim, szóval legalább ezzel kedveztek egy kicsit. Ugyanakkor valahol én is vártam mondjuk egy új Splinter Cell bejelentést....na majd jövőre.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (14 db)