28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Mafia: Definitive Edition sztori-trailer

Már csak néhány hét, és közel húsz év után visszatérhetünk Lost Heavenbe!

Írta: GeryG 6 hozzászólás

Google

Ne maradj le híreinkről és cikkeinkről, kattints ide, és állítsd be saját forrásként a PlayDome-ot!

A Hangar 13 csapata elméletileg már csak az utolsó simításokat végzi következő játékán, a Mafia: Definitive Editionön. A stúdió a második és harmadik résszel ellentétben ezúttal gyakorlatilag az alapoktól egy vadonatúj játékot rakott össze, így nem csak a grafika és a játékmenet fog megújulni a 2002-es eredetihez képest, de a történetet is kibővítik.

Erről szól a legújabb előzetes is, amelyet az idei gamescom alkalmából dobtak össze a srácok. Ebben a történet főhőse, Tommy Angelo meséli el, hogy mit is jelent hűségesnek lenni a családhoz. És közben megcsodálhatjuk, hogyan is fest az a játék 2020-ban, amelynek eredetijére rajongók milliói emlékeznek vissza nosztalgiával.

A Mafia: Definitive Edition szeptember 25-én fog megjelenni PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Mafia: Definitive Edition

Platform:

Fejlesztő: Hangar 13

Kiadó: 2K Games

Forgalmazó: Cenega Hungary

Megjelenés:
2020. szeptember 25. PC
n/a: PS4, X1

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Gump
Gump [5430]
Igen. De a korábbi videókhoz képest most azt mondom, hogy oké, viszont Paulie szörnyű lett.
Shadowguard
Shadowguard [4582]
Igen, nekem is ez a bajom. Mondjuk érdekes, megnéztem a TheVR-féle streamet a játékból és nem a Mafia-hoz kaptam kedvet, hanem a Godfather2-höz... :-O Keresgéltem is, de sehol nem kapható :(
Az a baj, hogy ha nem tudom, hogy ez Mafia akkor pusztán képek alapján nem tudnám megmondani. Oké, szebb mint a régi, részletesebb, de valami mégis elveszett :(
GeryG
GeryG [2379]
De legalábbis szimpatikusabb mindenképp. :)
Lacko
Lacko [11561]
Kösz. Azért az eredeti Tommy Angelo még kevesebb poligonnal is karakteresebb volt.
Gump
Gump [5430]
Sem a karakterek, sem a hangok nem lesznek ugyanazok.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (6 db)