Gamer egerek, billentyűzetek, székek, szemüvegek, fejhallgatók - ebben a felsorolásban talán még semmi igazán kirívót nem találunk. Azonban az XPG tud még meglepetést okozni a játékosoknak szánt palettán: a MANA Gaming Gum ugyanis nem más, mint egy rágógumi - gamereknek...
Na de mégis ez meg minek? Nos, az XPG szerint a koffeintartalom javítja a koncentrációt, a lutein pedig a szemre van jótékony hatással, csökkentve a gyulladást és fokozva a látásélességet, valamint védelmet adva a káros kék fény ellen is. Emellett menta ízesítésű termékük nem tartalmaz se cukrot, se zsírokat, se fehérjét.
Az XPG MANÁhoz a koffeint a guarana termésének magjából nyerik ki, az ugyanis kétszer nagyobb koffeinkoncentrációval rendelkezik, mint az átlagos kávémag. A luteint pedig a bársonyvirágból nyerik ki. Édesítőszernek pedig xilitolt használnak, ami a cukorbetegek által is fogyaszthetó.
Az XPG MANA palackos kiszerelésben kerül a boltokba, egy 18 darab rágógumit tartalmazó csomag 4,99 dollárba (kb. 1500 forintba) fog kerülni, a hat palackos kiszerelés pedig 24,99 dollárért (kb. 7300 Ft) lesz megvásárolható. Azt egyelőre nem tudni, hazánkban mikor kerül forgalomba. Ahogy azt se, hogy vajon RGB-s változat lesz-e belőle. ;-)