Májusban érkezik a NIS America első PlayStation 5-ös játéka, a void tRrLM();++ ::Void Terrarium++, amiről leginkább az jut eszembe, hogy valószínűleg a vezető programozónak szóltak, hogy "Te, kéne valami cím is a játéknak, mi legyen az?" ;-)
Amúgy egy PlayStation 4-re és Nintendo Switchre már tavaly nyáron megjelent játékról van szó, amely most az új konzolgeneráció egyik képviselőjére is ellátogat. Műfaját tekintve pedig egy roguelike RPG, amely egy gombák által benépesített világról szól. Főhősünk az utolsó ember, egy Toriko nevű lány, akit egy robot segít kalandjai során.
A void tRrLM();++ ::Void Terrarium++ PS5-ös verziója május 21-én fog megjelenni.