28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

gamescom

A Ghost of Yōtei se maradhatott ki a friss trailerek sorából

Legends alcímmel jövőre ingyenes kooperatív módot is kapunk hozzá.

Írta: Dino

Már nem kell sokat várnunk a Ghost of Tsushima folytatására, a Ghost of Yōteira, október 2-ától rávethetik magukat a PlayStation 5-tulajok. A gamescomot nyitó Opening Night Live alkalmából a Sucker Punch készülő játéka is kapott egy friss trailert.

És hogy még valami friss infó is legyen: 2026-ban egy DLC-t is kapunk mellé, Legends alcímmel, amely kooperatív multiplayer lehetőséggel bővíti majd a játékot – pontosan úgy, ahogy a Tsushima esetében is történt.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Ghost of Yōtei

Platform:

Fejlesztő: Sucker Punch

Kiadó: Sony

Megjelenés: 2025. október 2.

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!