28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Egyéb

Szőrmackó kommandó akcióban

Írta: Dino

Legmagasabb kvalitású szőrmackó kommandónkat jól beküldtük a málnásba, hogy hírt hozzanak sebtiben minél több új játékról. Legnagyobb szerencsétlenségünkre azonban píár- és termékmenedzser leánykák helyett egy csapat vérszomjas jencibéka fogadta őket, így le kell mondanunk ezúttal minden trélerről és mindenféle sekikem múviról (Thx Józsi!). Medvéink maradékát napi adag nyusziskakaónkkal próbáltuk feléleszteni, azonban nem jártunk túl sok sikerrel. A mackók elvesztése után eszünkbe jutott a Szemendmex-prodzsekt nemrégiben történt kukázása is, így gyorsan kitöröltük a könnyet szemünkből, és szalonnakészletünk szorgos álcázása közben tovább böngésztük a netet friss hírek után.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!