Megjelent a legújabb 2.1-es verziója az America's Army-nak. Belekerült a Karma fizikai modellező rendszer, mely még élethűbbé teszi majd a játékot. Új fegyverként a M136 AT4 puska került bele, mely a könnyebb páncélzatú tankok ellen lett kifejlesztve. Új jármű, Tournament mód és demo mód is helyet kapott benne. Tartalmazza a SF Arctic és a SF Village pályákat is, valamint sok apróbb javítást és fejlesztést. A 728 megás teljes verzió innen, míg a 142 megás patch innen tölthető le.
Amarica's Army 2.1
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Shaq 2004.06.04. 22:51 [678]
Hát, ha az 1.5-tel játszottál utoljára akkor egészen sok mindent! :-D
És nemsokára már az UT2004 motorja fog dobogni az AA szívében. Főleg az új SF pályákon igen nagy felbontású textúrákat használnak. Vegyél lejjebb a settingsben mindent.
És nemsokára már az UT2004 motorja fog dobogni az AA szívében. Főleg az új SF pályákon igen nagy felbontású textúrákat használnak. Vegyél lejjebb a settingsben mindent.
szedrencs 2004.06.04. 11:43 [4695]
Hmmm....tök poén a medic kiképzés. Tisztára KRESZvizsga fílingem volt! :)
Mit csináltak az enginnel, mert mintha rendesen lassabb lenne. :(
Mit csináltak az enginnel, mert mintha rendesen lassabb lenne. :(
Shaq 2004.06.03. 20:32 [678]
Persze, minden training kész van! :-)
Arra kell vigyázni, amit Kolin Mekré is mondott: földetérés előtt pár másodperccel lassíts, USE gombot (defaultban E) szaggatva nyomkodni. Akkor puhán érsz le! :-D
Mindenképpen próbáld ki a 2.1-et, nagyon jól sikerült a Special Forces rész - ez 2.0-tól van.
Próbáljátok ki egy hét múlva a játékot, most elég nagy a gáz, helyreállítás alatt áll minden szerver (általában ez van, ha újítás érkezik).
Szóval 1 hét múlva várom a kérdéseket! 8-)
Arra kell vigyázni, amit Kolin Mekré is mondott: földetérés előtt pár másodperccel lassíts, USE gombot (defaultban E) szaggatva nyomkodni. Akkor puhán érsz le! :-D
Mindenképpen próbáld ki a 2.1-et, nagyon jól sikerült a Special Forces rész - ez 2.0-tól van.
Próbáljátok ki egy hét múlva a játékot, most elég nagy a gáz, helyreállítás alatt áll minden szerver (általában ez van, ha újítás érkezik).
Szóval 1 hét múlva várom a kérdéseket! 8-)
Kolin Mekré 2004.06.03. 13:39 [6614]
Túl nagyot huppanhattál (ilyenkor mondják is hogy hozzanak orvost) vagy túl hamar fékeztél...
MEg lehet csinálni, 2-3 ugrás után már menni fog.
MEg lehet csinálni, 2-3 ugrás után már menni fog.
szedrencs 2004.06.03. 13:34 [4695]
Helyes! Én régebben (még olyan 1.5 körül) játszottam vele, de elakadtam az ejtőernyős LiveJump-nál. Ugrottam - ernyő nyit, körben leszáll - MISSION FAILED. :(
Neked sikerült?
Neked sikerült?
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]