28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

Travolta gonoszkodik

Írta: Dino

John Travolta imádja újjászületett karrierjét. Boldog, hogy a rendezők kapkodnak utána: 2004-ben például 4 filmben szerepelt. De annak örül a legjobban, ha gonoszt játszhat – és mivel a Megtorló (Punisher, hazai bemutató: július 15.) című akciófilmben nagyon gonosz figurát kelt életre, nagyon örült, hogy megkapta a szerepet.
– Képzeljék csak el, hatan vagyunk testvérek, és én vagyok a legkisebb – magyarázta különös ízlését Travolta. – Mindig mindenki egem kényeztetett, én voltam az édes kis angyal, akit mindenki szeret, én voltam az aranyos jó gyerek. Akkor lett elegem a jóságból. Gonoszat játszani egyenesen gyönyörűség nekem: és a Megtorlóban mindent beladhatok. Lehet, hogy a pozitív szereplő életben marad a film végére, de a gonosz viszont sokkal jobban szórakozik.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!