28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hardver

Továbbfejlesztett Logitech diNovo Media Desktop

Írta: Dino

A Logitech továbbfejlesztette közel egy éve bemutatott diNovo Media Desktop-ját, és bemutatta annak 2.0-ás változatát. A design tekintetében mindenképpen figyelemre méltó, három részből álló készlet egy billentyűzetet, annak különválasztott, multimédia távirányítónak is használható numerikus részét, valamint egy rádiós egeret (MX700) tartalmaz. Az újítások között szerepel a MediaPad (azaz a külön numerikus billentyűzet) funkcióinak bővítése: az LCD kijelzővel is rendelkező eszköz támogatja a Yahoo Messenger 6.0-át és az MSN Messenger 6-ot, és együttműködik a Hotmail és Yahoo Mail levelezőprogramokkal is. Emellett a Windows XP Media Center 2004-ben is könnyedén navigálhatunk. Az új desktop már az 1.2-es Bluetooth technológiát támogatja, mely kisebb áramfelvételt is eredményez. A novemberben boltokba kerülő Logitech diNovo Media Desktop 2.0 ára 62.500 Ft lesz.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!