28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mozi/film

Scorrupco örült az ördögnek

Írta: Dino

Vannak filmek, amelyet egy színész legjobb tudása szerint csak eljátszik, és néha akad olyan, amelyről úgy érzi: ez olyan, mintha egyenesen neki írták volna.
Az egykori Bond-lány, Isabella Scorrupco sokáit azt hitte, hogy Az ördögűző: a kezdet (Exorcist: The Beginning, hazai bemutató: november 25.) az első kategóriába fog tartozni. Kötelességtudóan megnézte az előző, legendás részeket, megtanulta a szövegét, és várta a forgatást. A helyszínen lassacskán rájött, hogy sokkal többről van szó. Az ördög kísértésével küzdő doktornő, akit átmenetileg át is formál a női testet öltő gonosz, szinte ő maga.
– Renny Harlin, a rendező olyasmiket mutatott meg nekem a szerepben, amiket én észre sem vettem – nyilatkozta. – A segítségével rájöttem, hogy a figura és én köztem mennyi az összefüggés: én is sokat hányódtam az életben, Lengyelországból Svédországba kerültem, onnan Amerikába. Sok megrázó élményen mentem keresztül, sok gonosz erőnek voltam kitéve. Megrázó volt ezeket végiggondolnom, de ezért tudtam eljátszani ezt a nehéz szerepet. És így sokkal jobban örülök neki.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!