28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

World Racing 2 képek

Írta: Madrac 9 hozzászólás

Öt kép jelent meg a készülő World Racing 2 című autóversenyről.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • World Racing 2
  • World Racing 2
  • World Racing 2
  • World Racing 2
  • World Racing 2

HOZZÁSZÓLÁSOK

EVOOOO
EVOOOO [1]
Hellóka
Nekem nem fut a játék és ki írja hogy Error code 31.
Mi lehet a probléma ? Előre is köszi szépen !
Dodi_Boy
Dodi_Boy [96]
Hello!!Tudja valaki hogy mikor jon a teljes verzio pc-re??
Ha igen ossza meg velem mert elég kiváncsi vagyokrá.
Jahh sztem a demo elég jo volt, igaz a szimuláciohoz koze nincs a játéknak, de maga a játék élmény nagyon átjott nekem.
Ugy hogy nagyon várom a teljeset.
gémtila
gémtila [225]
Ütött el valaki tehenet?...szikrázott wazzeg:-)sztem fémből vannak
Peac
Peac [1222]
Nekem nagyon tetszett a demó. Várom a teljes verziót.

Ezek az országúti autókázások már az első részben is nagyon tetszettek, főleg a havon.

Én életszerűnek találom. Na jó. Talán a grafika tényleg gáz egy kicsit és a sérülés is gyöngéd, de akkor is jó élmény furikázni. Nem kell pénzért tankolni és meghalni sem lehet. :)
gémtila
gémtila [225]
Na kiprobáltam....grafika zéro az ég az szép kék de azzal annyi...az autók mint valami karton dobozok...a többi meg gyenge bitmap...de nem is ez a lényeg...egyszóval unalmas ja és gyengén van megoldva a damage része...és még a felbontást sem tudtam állitani
Mikor elkezdtem játsszani egy pillanatra a porsche jutott eszembe reménykedtem hogy legalább meg fogja közeliteni de nagyot csalódtam...nem értem a sok gigás proceszorok meg videokártyák mellet hogy nem képesek egy valamire való játékot csinálni...de a ful verziót azt csak kiprobálom...
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (9 db)