28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kész az Enemy Territory: Quake Wars (Hírek)

padavan
#10 padavan [21647]
Kezdem igen kellemetlenül érezni magam, de mindegy.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2007.08.31. 19:31
Gerry
#9 Gerry [8082]
A press béta alapján ez egy kifejezetten jó játék lesz, max. túlzottan sok újdonsággal nem halmozza el a jónépet

Másrészt meg tény, még is mit mondjak az efféle hozzászólásokra, meg a "mutáns óráspatkányok a barlangban" jellegűekre?

(Bár remélem azóta már végigtoltad az első részt

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 19:24
Sturmgewehr
#8 Sturmgewehr [7161]
Pedig nagyon jó kis játék, csak a béta egy pályája már rohadtul unalmas. Megvenni meg nem fogom, úgyse lenne időm játszani mostanában.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 19:24
padavan
#7 padavan [21647]
Nem tudom, szerintem ez egy irritálóan szar játék lesz. Azt meg szóvá kell tenni.

(banyek, te csak akkor tudsz hozzám szólni, ha le akarsz oltani?)

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2007.08.31. 17:42
Dara75
#6 Dara75 [30]
Nem valószínű, hogy lesz demo, de nem elképzelhetetlen. Július végétől folyamatosan ment a béta. QuakeCon-on most ez volt csapatalapú FPS-ben a versenyjáték. Nos a videokat megnézve nagyon is csapatmunkás játék, nekem a bétából is ez jött le. Lehetsz te über-brutál highskilles csóka, ha nem az objektért és a csapatért dolgozol biztos a vereség.
Szerintem egyszere sok új dolgot pakoltak bele -aki BF-en edződött annak talán nincs sok újdonság- inkább kissebb adagokba patch formájában lehetet volna "feltölteni" a játékot.

Válasz erre

Előzmény: Skorpio90 2007.08.31. 10:31
Gerry
#5 Gerry [8082]
Nem az a kérdés, hogy miért nem érdekel, hanem az, hogy akkor miért is kell hozzászólni?

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.08.31. 16:54
padavan
#4 padavan [21647]
Miért nem tud érdekelni engem ez a hír?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Skorpio90
#3 Skorpio90 [5530]
Fognak belőle demót kiadni? Ahogy a videókat nézem, az jön le, hogy ez is egy rusholós játék lesz no csapatmunkával...

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Kanduhrka
#2 Kanduhrka [9380]
Itt volt az ideje már

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Kész az Enemy Territory: Quake Wars (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat