28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hároméves ciklusba kerül a Call of Duty [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Hároméves ciklusba kerül a Call of Duty
Mostantól három stúdió készíti az egyes epizódokat, így mindenki nyer plusz egy évet a fejlesztésre.

SwitcX88
#4 SwitcX88 [621]
A két kedvenc cod-om az MW3 és a BO2. Sledgehammer közreműködés és Treyarch. IW már nem kéne

Válasz erre

GeryG
#3 GeryG [2379]
Nem biztos. Ha belegondolsz, így is három éve lesz egy-egy stúdiónak, hogy a saját játékát elkészítse, viszont így a játékosoknak sem kell három évet várnia egy-egy epizódra. Vagyis papíron mindenki jól jár... Aztán persze megint más kérdés, hogy a két régi gárda két év alatt sem volt eddig képes semmit lerakni az asztalra, így számukra a harmadik év se biztos, hogy bármi hasznot jelent. A Sledgehammer viszont tényleg élhet a lehetőséggel és pofára ejtheti a másik kettőt egy jó játékkal.

Válasz erre

Előzmény: erpy 2014.02.08. 17:17
erpy
#2 erpy [158]
Hát hirtelen én is azt hittem, pont az tett volna jót a játéknak, nem ez, hogy egy 3. cég is elkezdi kavarni a sz*rt

Válasz erre

VodevilX
#1 VodevilX [11345]
Már majdnem azt hittem, hogy csak 3 évente lesz

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat