28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a DualSense kontrollerrel? [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Gond van a DualSense kontrollerrel?
Egyre több jelentés bukkan fel a különböző fórumokon, amelyekben a kontroller driftelésére panaszkodnak.

Peace
#2 Peace [28894]
Most már használni is fogom rendesen, mert a tegnap érkezett BT kütyümmel végre felismeri a PC is! Úgyhogy innentől kezdve rendszeres strapának lesz kitéve.

Válasz erre

Előzmény: B_Renato97 2021.02.11. 12:02
B_Renato97
#1 B_Renato97 [18]
Ez nem hangzik jól. Néhány játékban a ravaszok visszatarása is brutál erősre lett belőve. Kicsit félek, hogy ha nem most, de pár év múlva a kontinak az L2-R2 része is megadja magát.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat