
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Counter Strike: Source
Nagyon meglepő videót találtam a neten! A gyerek akkor laggoztatja be a szervert amikor csak akarja és ezt fel is vette videóra! Innen lehet leszedni: http://www.dunakanyar.net/~jerry/evidence.wmv (23M

Lécci mondja meg nekekm valaki hogy hogyan lehet az hogy szaggat a source????Pedig 2.4GHZ,512Ram+Radeon 9600-osom van(128Mb)!!!!
megnéztem a cl_showfps-el az fpsem:
Parineisi(asszem igy kell irni) 10-20 Fps(bototkkal)
Dust :30-45 Fps(botokkal)
ez mitől lehet????????????????????????????
AMD Duron1.6@Athlon Xp 2500+ Asrock k7s8xe+ 512DDR400 Geforce4 Ti4200 128DDR 250/440@275/600
"A Vér olcsó az olaj drága"
, legjobb mikor a bombás zuhan le
assault már van, igaz hogy fanok csinálták de kurvajól néz ki
(brute.uw.hu-ról asszem le is szedhető)
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Én mondjuk egy Assault ot, vagy egy Militia/Train-t jobban értékelnék.
Tényleg a Thunder re emlékszik még valaki?
Szerintem egy nagyon jó pálya volt, valamikor az 1.1 környékén rakták be, aztán gyorsan ki is szedték..."I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
http://hardwired.hu/g.hw?img=925
http://hardwired.hu/g.hw?img=924
http://hardwired.hu/g.hw?img=927
http://hardwired.hu/g.hw?img=926
"A Vér olcsó az olaj drága"
Bár azér 1 nukenak jobban örülnénk.
Deh remélem mosmár elkezdik patchelni és végre nem a BETA lesz több mappal ...
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Nos a cs paracsikonra kattints rá majd jobb egérgomb tulajdonságok
aztán a "cél" nevü mezőbe illeszd be egy szóköz után a következőt majd OK nyomj.
-steam -console -game cstrike
ha ezt meg csináltad és elindítod a cs- akkor már van konzolod...
idáig jutottam utánna már és sem tudom mert problémámim adódtak lentebb emlitettek szerint. Ja és persze ebben továbbra is várom segítségeteket.
Köszönöm

Mindegy mit teszel a pokolban lent , mert én ott vagyok az égben fenn !!! > Szolnok <
Valaki le tudná nekem írni a Star Wars Jedi Academy pályáit(sorban egymás utaán)???
Előre is köszi!
JA

Ami következik, abból ered, amit itt látsz.
Ami következik, abból ered, amit itt látsz.
A botokkal kapcsolatban lenne kérdésem.
Odáig eljutottam hogy bejon a konzol, sot meg az bot_add_ct v. bot_add_t parancsot is ki tudom választani de amint érvényesiteni akarom kiirja hogy bot creation failed... na ez mi????
Hozzá teszem eredeti játékom van és minden megy, csak gyakorlás képen lönék botokra de ez a fent leirtak alapján nem működik.
Vki meg tudja mondani mit kellene tennem????
Elore is koszi.
[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]
Hát jah szar hogy akármelyik fegyverrel lehet ölni

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Shotgunnal folyosónyi távolságokról szoktam fejeseket (!) osztogatni

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"
A bot_add és társai valamit motyognak nekem, de botot azt nem hoznak létre (Win). Hogyan kell ezeket paraméterezni? Ha mögé írok valamit, akkor azt mondja, hogy nincs ilyen profile (nincs elöttem, fejből írom...), de hát honnan is lenne...
Tud valaki segíteni?
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
a vége kicsit érdekes
"A fegyverek egyéb tulajdonságait is újraalkották, aminek nem túlzottan üdvözítő hatásaként például shotgunnal egy méterről, szigorúan csak a testre célozva sem valószínű, hogy akárcsak megkarcolnánk az ellent, a sokak által kedvelt Desert Eagle elvesztette korábbi méltóságát, és egyáltalán nem hatékonyabb, mint a többi pisztoly,"
erre legszivesebben azt írnám hogy no comment, de inkább kifejtem
shoti erősebb mint volt, deagle meg ugyanaz mint volt
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Az én kérdésem az lenne, hogy map-okat honnan lehet leszedni? Meg még az hogy a botok erősségét hogyan tudom állítani? Az utóbbi elég fontos lenne. Találtam ilyet, hogy csbotconfig.vdf és ott volt hogy az erősségük most 3, de mennyi lehet a maximum, meg ezt játék közben nem lehet vhol állítani?
"The only thing that ever really frightened me during the war was the u-boat peril" -Sir W.Churchill
AMD Duron1.6@Athlon Xp 2500+ Asrock k7s8xe+ 512DDR400 Geforce4 Ti4200 128DDR 250/440@275/600
,,Happiness is only real when shared."
AMD Duron1.6@Athlon Xp 2500+ Asrock k7s8xe+ 512DDR400 Geforce4 Ti4200 128DDR 250/440@275/600
Tudom Photoshop, de megcsinálom és csak akkor lesz átlátszó ha gifbe mentem, de azt meg nem ismeri fel a CS:S . Hogy a rákba kell akkor?
AMD64 3500+,ASUS A8N SLI deluxe, 4x 512 Kingston, 2x 200GB + 120GB, 6800GT (részletre :) )
A retail veangancos DVD változattal, hogy an lehet neten jáccani???
Mikor rányomopk egy szerverre mindig kiír valamit!
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Nekem pedig a Vengancos van!!!
Úgy tudom, hogy a konzol egy olyan betűre van lítva ami az európai billentyűkön nincs! És ahhoz hogy átálítsd a konzolt másik billentyűra valami fájlt kell átírni!

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!
(asszem igy be adja a botokat)

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!


You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!
Úgy hogy töltsd le nyugodtan.(ha ezt kitomorited akkor ez is van 80-90 mb)
Én az 5 os updatet irtam felül.
Van 1 crack könyvtár is igen.
És kössz Mucius a linket

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!
Úgy hogy tölts le nyugodtan.(ha ezt kitomorited akkor ez is van 80-90 mb)
Én az 5 os updatet irtam felül.
Van 1 crack könyvtár is igen.
És kössz Mucius a linket

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!
azt szeretnem kerdezni hogy csak 13MB a 6-os update?
kell hozza az 5-os vagy mi (az 100M
???
ja es a linken van hozza crack is?
na csak ennyit heloo!!
AMD Duron1.6@Athlon Xp 2500+ Asrock k7s8xe+ 512DDR400 Geforce4 Ti4200 128DDR 250/440@275/600
Rem. műxikAMD64 3500+,ASUS A8N SLI deluxe, 4x 512 Kingston, 2x 200GB + 120GB, 6800GT (részletre :) )
Connecting to 217.172.188.34:27015...
This server is using a newer protocol ( 7 ) than your client ( 6 ).
AMD64 3500+,ASUS A8N SLI deluxe, 4x 512 Kingston, 2x 200GB + 120GB, 6800GT (részletre :) )

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
mit kell leszedni, hogy mennyen? VAlami protocol 7 el van baja, de nem jön le az a torrentos valami csak 14 kb
AMD64 3500+,ASUS A8N SLI deluxe, 4x 512 Kingston, 2x 200GB + 120GB, 6800GT (részletre :) )
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
