Fórum » Beszélgetés a játékokról
Az Év Játéka 2007
Lesz még egy big shot: UT3
Nálam eddig első a The Witcher a most kijött nagyokat (fps-ek) még nem próbáltam.
Nálam eddig első a The Witcher a most kijött nagyokat (fps-ek) még nem próbáltam.
A Witcher ennyire jó lenne? Sokat nem játszottam vele a szaggatás miatt, de addig a pontig, ameddig eljutottam(a kutyák meggyilkolászása az első "éles" helyszínen) elég egyhangúnak, sőt, összecsapottnak tűnt. A párbeszédek kifejezetten kínosak voltak, mintha közepes angoltudás, egy szótár és egy rakás középkori környezetben játszódó film megtekintése ihlette volna őket. Bár többektől is hallottam, hogy a legtöbb RPG-nek beharangozott játékkal ellentétben, itt valóban komoly jelentőséggel bírnak a váalszaink a történet folyását illetően, tehát ez a későbbiekben nyilván jobban kiütközne.
Lehet, hogy fel kéne tennem egyszerűen a patchet és az javítgatna rajta valamelyest? O_o
Márha működik kalózkodott(harr, ima pirate meself sum games) verzióval, mivel úgy nem veszek játékot, hogy legjobb esetben is csak minimális beállítások mellett tudom csak tolni, jelenleg pedig ez a helyezt, ami szintén biztos sokat levesz az élvezeti értékéből.
Lehet, hogy fel kéne tennem egyszerűen a patchet és az javítgatna rajta valamelyest? O_o
Márha működik kalózkodott(harr, ima pirate meself sum games) verzióval, mivel úgy nem veszek játékot, hogy legjobb esetben is csak minimális beállítások mellett tudom csak tolni, jelenleg pedig ez a helyezt, ami szintén biztos sokat levesz az élvezeti értékéből.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Nem a citrom-díjjast keressük
Gépügyileg nem állok jól, így kb csak azt tudom mondani, hogy az év kiegje a Heroes 5 Tribes of the East.
Gépügyileg nem állok jól, így kb csak azt tudom mondani, hogy az év kiegje a Heroes 5 Tribes of the East.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Counter-Strike, sok-sok éve tartja a pozícióját
. /sry/
. /sry/Bolje biti pijan, nego star.
FIFA 08! 



Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Kicsit korai még a topic. Legalábbis nekem biztosan. 

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Mivel már nem valószínű, hogy befuthat valami big shot, így megegyezhetünk abban, hogy a lista dobogósai, de akár a top 10 is megjelent már! Tehát ideje összegezni a látottakat és nem is olyan egyszerű a dolog. A harmatos nyár után soha nem tapasztalt őszi mezőnnyel van dolgunk, folytatások és új trónkövetelők özönlenek, és most nem igazán érvényesül a mennyiség és minőség közti kissé elcsépelt összefüggés sem!
Nálam:
1.:The Witcher - játékélmény netovábbja, a választási lehetőségek és egyáltalán: a lehetőségek játéka, gyönyörű grafikával, az év soundtrackjével és egy olyan karakteres főhőssel, aki tényleg párját ritkítja!
2.:BioShock - az FPS-ek valós megújulása, vagy inkább reneszánsza, művészi grafikával és mindent elsöprő hangulattal! MUST HAVE! Itt is figyel az öreg Big Daddy az asztalomon
3.:Crysis - bár a teljes végigvitel után a csalódottság és a harag is belekeveredett az érzelmek közé, a játék egyes jelenetei -konkrétan az első 2/3-a- olyan páratlan precizitással adja vissza a készítők elképzeléseit, hogy már szinte csak rutinból említem meg emellett a grafikát és a harci élményeket! Kötelező.
4.:Portal - mert lehet máshogy is. Aki próbálta, tudja, hogy miről beszélek, a Valve egy mellékjátékként kidobott kis szösszenettel több innovációt vitt az iparba, mint mások a teljes munkásságuk alatt, mert végre egy játék, ahogy ugyan fogoly vagy, de nincsenek határok!
5.:Gears of War - lesznek, akiknek ez csak egy shooter, de lesznek, akiknek ez A shooter! Én az utóbbi vagyok: kőkemény marinehangulat, zúzós harcjelenetek, még zúzdább dumák és egy nagyon komoly zenei anyag támogatja az UE3 ezen megnyilvánulását, kegyetlenül élvezetes játék, nem szerencsés leírni a koncepció alapján! A desingerek munkája az év egyik legjobbja!
Eredetileg a Need for Speed: Pro Street-nek szántam az 5. helyet, de nálam az autósjátékok mindig másodlagosak voltak, így lecsúszott a -kissé tágra vett- dobogóról, viszont mindenképpen említést érdemel!
Nálam:
1.:The Witcher - játékélmény netovábbja, a választási lehetőségek és egyáltalán: a lehetőségek játéka, gyönyörű grafikával, az év soundtrackjével és egy olyan karakteres főhőssel, aki tényleg párját ritkítja!
2.:BioShock - az FPS-ek valós megújulása, vagy inkább reneszánsza, művészi grafikával és mindent elsöprő hangulattal! MUST HAVE! Itt is figyel az öreg Big Daddy az asztalomon
3.:Crysis - bár a teljes végigvitel után a csalódottság és a harag is belekeveredett az érzelmek közé, a játék egyes jelenetei -konkrétan az első 2/3-a- olyan páratlan precizitással adja vissza a készítők elképzeléseit, hogy már szinte csak rutinból említem meg emellett a grafikát és a harci élményeket! Kötelező.
4.:Portal - mert lehet máshogy is. Aki próbálta, tudja, hogy miről beszélek, a Valve egy mellékjátékként kidobott kis szösszenettel több innovációt vitt az iparba, mint mások a teljes munkásságuk alatt, mert végre egy játék, ahogy ugyan fogoly vagy, de nincsenek határok!
5.:Gears of War - lesznek, akiknek ez csak egy shooter, de lesznek, akiknek ez A shooter! Én az utóbbi vagyok: kőkemény marinehangulat, zúzós harcjelenetek, még zúzdább dumák és egy nagyon komoly zenei anyag támogatja az UE3 ezen megnyilvánulását, kegyetlenül élvezetes játék, nem szerencsés leírni a koncepció alapján! A desingerek munkája az év egyik legjobbja!
Eredetileg a Need for Speed: Pro Street-nek szántam az 5. helyet, de nálam az autósjátékok mindig másodlagosak voltak, így lecsúszott a -kissé tágra vett- dobogóról, viszont mindenképpen említést érdemel!
Respect is not given. It's taken.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
