28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007

Christoph
#7 Christoph [4806]
Lesz még egy big shot: UT3

Nálam eddig első a The Witcher a most kijött nagyokat (fps-ek) még nem próbáltam.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2007.11.15. 20:59
asas01
#6 asas01 [12269]
A Witcher ennyire jó lenne? Sokat nem játszottam vele a szaggatás miatt, de addig a pontig, ameddig eljutottam(a kutyák meggyilkolászása az első "éles" helyszínen) elég egyhangúnak, sőt, összecsapottnak tűnt. A párbeszédek kifejezetten kínosak voltak, mintha közepes angoltudás, egy szótár és egy rakás középkori környezetben játszódó film megtekintése ihlette volna őket. Bár többektől is hallottam, hogy a legtöbb RPG-nek beharangozott játékkal ellentétben, itt valóban komoly jelentőséggel bírnak a váalszaink a történet folyását illetően, tehát ez a későbbiekben nyilván jobban kiütközne.
Lehet, hogy fel kéne tennem egyszerűen a patchet és az javítgatna rajta valamelyest? O_o
Márha működik kalózkodott(harr, ima pirate meself sum games) verzióval, mivel úgy nem veszek játékot, hogy legjobb esetben is csak minimális beállítások mellett tudom csak tolni, jelenleg pedig ez a helyezt, ami szintén biztos sokat levesz az élvezeti értékéből.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2007.11.15. 20:59
VodevilX
#5 VodevilX [11345]
Nem a citrom-díjjast keressük
Gépügyileg nem állok jól, így kb csak azt tudom mondani, hogy az év kiegje a Heroes 5 Tribes of the East.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2007.11.15. 23:48
ruskyy
#4 ruskyy [1250]
Counter-Strike, sok-sok éve tartja a pozícióját . /sry/

Bolje biti pijan, nego star.

Válasz erre

szbszig
#3 szbszig [33649]
FIFA 08!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

padavan
#2 padavan [21647]
Kicsit korai még a topic. Legalábbis nekem biztosan.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2007.11.15. 20:59
McCl@ne
#1 McCl@ne [13409]
Mivel már nem valószínű, hogy befuthat valami big shot, így megegyezhetünk abban, hogy a lista dobogósai, de akár a top 10 is megjelent már! Tehát ideje összegezni a látottakat és nem is olyan egyszerű a dolog. A harmatos nyár után soha nem tapasztalt őszi mezőnnyel van dolgunk, folytatások és új trónkövetelők özönlenek, és most nem igazán érvényesül a mennyiség és minőség közti kissé elcsépelt összefüggés sem!

Nálam:

1.:The Witcher - játékélmény netovábbja, a választási lehetőségek és egyáltalán: a lehetőségek játéka, gyönyörű grafikával, az év soundtrackjével és egy olyan karakteres főhőssel, aki tényleg párját ritkítja!

2.:BioShock - az FPS-ek valós megújulása, vagy inkább reneszánsza, művészi grafikával és mindent elsöprő hangulattal! MUST HAVE! Itt is figyel az öreg Big Daddy az asztalomon

3.:Crysis - bár a teljes végigvitel után a csalódottság és a harag is belekeveredett az érzelmek közé, a játék egyes jelenetei -konkrétan az első 2/3-a- olyan páratlan precizitással adja vissza a készítők elképzeléseit, hogy már szinte csak rutinból említem meg emellett a grafikát és a harci élményeket! Kötelező.

4.:Portal - mert lehet máshogy is. Aki próbálta, tudja, hogy miről beszélek, a Valve egy mellékjátékként kidobott kis szösszenettel több innovációt vitt az iparba, mint mások a teljes munkásságuk alatt, mert végre egy játék, ahogy ugyan fogoly vagy, de nincsenek határok!

5.:Gears of War - lesznek, akiknek ez csak egy shooter, de lesznek, akiknek ez A shooter! Én az utóbbi vagyok: kőkemény marinehangulat, zúzós harcjelenetek, még zúzdább dumák és egy nagyon komoly zenei anyag támogatja az UE3 ezen megnyilvánulását, kegyetlenül élvezetes játék, nem szerencsés leírni a koncepció alapján! A desingerek munkája az év egyik legjobbja!


Eredetileg a Need for Speed: Pro Street-nek szántam az 5. helyet, de nálam az autósjátékok mindig másodlagosak voltak, így lecsúszott a -kissé tágra vett- dobogóról, viszont mindenképpen említést érdemel!

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat