Hogy érted azt, hogy nem műkxik? Mi nem műkxik? Mikor bekötötték már akkor sem működött, vagy utána " romlott " el? Csak azért kérdem mert én is chello-t használok és nálam teljesen jól működik a mai napíg. Ird meg, hogy mi pontosan a gond hátha kitudunk találni valamit.
".....örökké nem eshet...... "
