28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!

Demeter
#2 Demeter [1803]
Peac:
Hogy érted azt, hogy nem műkxik? Mi nem műkxik? Mikor bekötötték már akkor sem működött, vagy utána " romlott " el? Csak azért kérdem mert én is chello-t használok és nálam teljesen jól működik a mai napíg. Ird meg, hogy mi pontosan a gond hátha kitudunk találni valamit.

".....örökké nem eshet...... "

Válasz erre

Peac
#1 Peac [1222]
Nektek mi a véleményetek a nagy sávszélességű internet-szolgáltatásról????

Nekem sajnos negatív élményeim vannak. - Még mindig nem működik, hogy mitől, azt senki sem tudja.

Peac

Örültem. :)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat