28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong

csuroach
#16 csuroach [4262]
Litvánokat itthon is bucira vertük...

Ria Ria Hungária !

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: pres 2007.04.15. 18:13
pres
#15 pres [4157]
Zsír sertés!

Remélem meglesz az A-liga

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2007.04.15. 18:06
Pyrogate
#14 Pyrogate [21953]
Magyarország - Litvánia eddig 6:1, de még a 3. harmadból van 17 perc

csak holnap is így menjen...

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

pres
#13 pres [4157]
Persze, de szerintem történelmet írni kurva nagy dolog.

Plusz a jegyzőkönyvbe sem fog bekerülni zárójelben, hogy "persze, mert ez nem a világbajnok kerettel volt".

A vizsgán sem írták a jegyeim mellé, hogy miért annyit kaptam.
Nemcsk a hoki, az élet ilyen

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2007.03.31. 10:27
Gillette
#12 Gillette [9789]
Ja, de a magyar csapat ettől függetlenül közelebb van a legerősebb összeállításától mint a svéd. Ettől még ezeket a svédeket is legyőzni hatalmas bravúr meg szenzáció.
Én csak szóltam, hogy ez nem a világbajnok svéd keret.

A tegnapi sajna 7:1-re kikaptunk. Ez már reálisabb eredmény bár szvsz ekkora különbség nincs a 2 csapat között. Ahogy nekünk jobban jött ki csütörtökön úgy most a svédek fogtak ki egy jó napot. Ilyen a hoki.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: pres 2007.03.31. 02:39
pres
#11 pres [4157]
NEm volt itt Vas, Szuper, Fekete...

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2007.03.30. 15:58
csuroach
#10 csuroach [4262]
Mikor Palkovics a hosszabításban meglötte a gólt ugráltam örömömben... eszméletlen nagy meccs volt !!

5 egykori NHLes volt a svédeknél (Transtrom meg tavaly kupa döntöt játszott az NHL-ban) 11 draftolt (akik valószinüleg majd ott fognak játszani ) a többi meg Europa nagyobb ligáiban játszanak .Szóval egyátalán nem volt ez egy gyenge csapat. Hihetetlen de a svédek ellen pozitiv ezzel a mérlegünk

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2007.03.30. 15:58
Gillette
#9 Gillette [9789]
Valójában ez a b csapatuk volt az nhl sztárjaik nélkül, de ettől még bravúros győzelem volt. Elvégre a svéd bajnokság európa egyik legerősebb bajnoksága és több egykori nhl játékos is volt köztük.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: sipec 2007.03.30. 14:51
sipec
#8 sipec [19623]
acsi

magyarok a svedeket? LOL
hiba volt a matrixban?

Válasz erre

pres
#7 pres [4157]
Az a szemtelen gól a végén a büntetőknél, naggyon durva volt

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Samu G 2007.03.30. 09:35
Samu G
#6 Samu G [3933]
Én láttam
Ráadásul duplán is megvertük őket...

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

Előzmény: pres 2007.03.30. 09:27
pres
#5 pres [4157]
BASSZUS MEGVERTÜK A SVÉDEKET TEGNAP!!!

ÉS MÉG NEM NYÍLT ERRE TOPIC?

ZSÍRSÁG! SZERINTEM AKI LÁTTA A MECCSET TÖRTÉNELMET LÁTOTT TEGNAP!

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

*panda*
#4 *panda* [30]
nincs kedvencem......
az viszont jó hogy Avril is jégkorongozik

légy önmagad=)

Válasz erre

csuroach
#3 csuroach [4262]
Hát én nem tudok róla.de mindjár megnézem .Egyébként Magyrországon nekem is a Fevita a kedvencem az NHL-ben meg a Tampa és a Boston a legjobbak meg Habibulin és J. Thorton

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: spamboy 2004.11.14. 15:29
spamboy
#2 spamboy [684]
en az Alba Volannak szurkolok az NHL-ben pedig a Tampanak. de volt mar ilyen topik nem?

every breath you breathe deep, I feel you circulating through me

Válasz erre

Előzmény: csuroach 2004.11.14. 15:28
csuroach
#1 csuroach [4262]
Üdv mindenki.Arról érdeklödnék hogy itt Magyarországon melyik csapatokat szeretik a legjobban akik szeretik ezt a sportot.Na meg arról hogy kinek jo az hogy elmarad a szezon?

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat