28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)

.:[Kain]:.
#11 .:[Kain]:. [11704]
Tisztelet a kivételnek

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2005.03.04. 14:37
okoska3000
#10 okoska3000 [12750]
akkor nem jó játékokkal játszol

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.03.03. 15:56
.:[Kain]:.
#9 .:[Kain]:. [11704]
Miért ne? Manapság az a divat, hogy olyan játékokat készítenek, amik 2000-ben számítottak közepesnek...

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.03.03. 15:36
MagicMoment
#8 MagicMoment [17778]
igen csak egy 2 éves játéknak ne legyen már rosszabb grafikája mint a gta:vc-nek

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.03.03. 15:22
.:[Kain]:.
#7 .:[Kain]:. [11704]
arra akartam utalni, hogy akkor ha az animjaihoz viszonyítottam volna a grafját akkor azt is szarnak találtam volna. Tehát a játékoknak ne az animjaihoz viszonyítsuk a grafikáját!

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.03.03. 15:15
MagicMoment
#6 MagicMoment [17778]
igen csak az egyik 6 éves játék a másik meg 2.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.03.03. 15:05
.:[Kain]:.
#5 .:[Kain]:. [11704]
Ok megértettelek de akkor a dio 2 egyenesen hányadék volt az animjaihoz képest Nem is értem hogy tudtam vele annyit játszani...

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.03.03. 14:48
MagicMoment
#4 MagicMoment [17778]
joh,akkor másképp fogalmazok
a játék grafikája nem tetszett az átvezető filmek után

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.03.03. 14:46
.:[Kain]:.
#3 .:[Kain]:. [11704]
Élsimítás nélkül se annyira csúnya! Amugy kevés pc-s teheti meg hogy élsimítást használjon a játékokban, legalábbis a magyar átlag. Szal nekem anélkül is biztos tecceni fog, mert GTA sem a grafja miatt fogott meg, hanem a ritka (!!!) jó játékÉLMÉNYE miatt.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.03.03. 14:09
MagicMoment
#2 MagicMoment [17778]
zsír lesz tuti. ps2ön hatalmasakat flasheltem. 1-2 rész nem jött be,de a 3 az iszonyat raj lett
egy bajom volt csak;élsimítás nincs psxen,és ez a játékban is meglátszódott
az átvezető múvik nagyon szépen kilettek dolgozva. várom várom

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
DRIV3R még márciusban (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat