28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!

U.R.H.
#8 U.R.H. [4178]
Én ezt még nem láttam. Báttyámtól kérdeztem, hogy érdemes-e beszrezni? Ő mondta nagyon szar ez a film. Ebből kifolyólag nem küzdöttem érte!

Válasz erre

padavan
#7 padavan [21647]
Gondolom, ez az a tipikus szitu, amikor ősemberek röhögnek valamin, ami túl van az értelmükön, felfogóképességükön. Ultra nagy szánalom vagy.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Kanduhr 2006.01.11. 18:24
Kanduhr
#6 Kanduhr [711]
Nekem is jobban bejött, bár őszintén, a Mátrixot soha nem szerettem, mert ha haverokkal néztem anno, akkor folyton végigröhögtük, annyira unalmas volt.
Peace: Szerintem úgy illett volna írni, hogy a Mátrix jeleneti hasonlítanak a Dark City jeleneteire.(bár ez már kukacoskodás, de engem zavar)

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.01.11. 12:27
Peace
#5 Peace [28898]
Így van. A dvd-vel sokat romlott volna az arányom.

Válasz erre

Előzmény: The Lord 2006.01.11. 13:56
The Lord
#4 The Lord [3553]
Nofene, sikerült letölteni a magyar dvdripet?

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.01.11. 08:52
csuvi
#3 csuvi [5613]
nakem anno jobban bejött, mint a mátrix. jobb volt a hangulata, és mivel nem volt benne annyi karatekölykös ugrabugra, sokkal inkább történetközpontúvá, így átérezhetőbbé vált. sajnos másodjára már nem volt meg az a varázs, mint első megnézéskor, de még így is nagyon jó.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

borotvapenge
#2 borotvapenge [2842]
A film nekem is bejött, bár pár helyen nagyon hagyják leülni a sztorit. De 7/10-et megérdemel.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.01.11. 08:52
Peace
#1 Peace [28898]
Jesszusom!!! Most látom, hogy nincs topicja ennek a kegyetlenül jó filmnek. Most néztem meg végre valahára, és elképesztően tetszett! 1998-ban készült a film, és nagyon sok jelenete kísértetiesen hasonlít az 1999-es Matrix egyes jeleneteire. Volt honnan meríteniük a Wachowski fivéreknek! Aki szereti a matrix stílusú filmeket/storykat, az nem fog csalódni! Nézzétek meg mindenképp!

"John Murdoch egyedül ébred egy furcsa hotelszobában. Nagy megdöbbenésére kiderül, hogy körözés alatt áll egy brutális gyilkosságsorozat első számú gyanúsítottjaként. A baj csak az, hogy nem emlékszik semmire. Az emlékei teljesen kitörlődtek és a rendőrséggel a nyomában kétségbeesetten próbálja megtalálni igazi személyiségét.
Kutatása során rábukkan az 'Idegenek' főhadiszállására. Ezek az árnyékszerű figurák képesek megállítani az időt és a fizikai valóságot..."

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat