28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!

Shaq
#26 Shaq [678]
Szerintem az egész forgatókönyvet benyomhatnánk ide, minden perce élvezet.

Only Easy Day was Yesterday!

Válasz erre

'Tacker Takk'
#25 'Tacker Takk' [3167]
Az a ész sem volt semmi, amikor a Peggy a kalóos történetét meséli. És Marcy a "inasfiúsvagylány"
És Jeff megkérdezi, hogy most fiú vagy lány e?
"Hagyd bizonyítsam be!" Mondja Marcy,
és erre Marcy kigombolja teljesen az ingét.
"És hogyan???" Kérdei Jeff

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Előzmény: FOxygene 2003.08.30. 10:06
FOxygene
#24 FOxygene [3275]
A VIASAT-on mostanság is megy folyamatosan ismétlik az összeset.

Csak egyetlen mondat:AL BUNDY a példaképem

Ahogy a kövér nőket b.sztatja az teccik nagyon meg Marcy-t(kot kot)

Húzza felo a kövér nők lábára a cipőt és megpróbálja visszafogni magát nehogy beszóljon valamit,de a kövér nő addig kérdezi a baromságait amíg kicsúszik egy két ütős mondat a száján pl:
Kövér nő:-maga szerint fogytam?
AL BUNDY:-A holdon biztosan


Vagy amikor Jefferson kereste a feleségét valami sorban és odament Marci-hoz hátulról és míg nem fordúlt meg elkezdi kérdezni hogy:
-Szia kisfiam nem láttál egy.....

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Válasz erre

Shaq
#23 Shaq [678]
Van Bundy összes DVD?

Only Easy Day was Yesterday!

Válasz erre

TheHolyOne
#22 TheHolyOne [1744]
Már van, úgyhogy ne tedd!

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2003.08.30. 01:01
'Tacker Takk'
#21 'Tacker Takk' [3167]
Az első rész akarod hallani?
Ok, Steeve és Mary Rots költözik Bundy-ék mellé. (meglepően olcsó olt a telek ár
Peggy próbál kedveskeni hogy elnyerje az új szomszédok bizalmát, Al pedig pont az ellenkezőjét teszi.
Végül is az friss házaspárt, sikerült összeugrasztani

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Előzmény: Bismarck 2003.08.29. 15:06
cINC2
#20 cINC2 [3764]
Tényleg, inkább nyitok egy "Jóbarátok" topicot,

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Shaq
#19 Shaq [678]
Ráhibáztál, jóbarátok takarodjanak!

Only Easy Day was Yesterday!

Válasz erre

Szücsi
#18 Szücsi [902]
Rém rendesek vagyunk hogy átvittük ezt a topicok Jóbarátokba....

Válasz erre

cINC2
#17 cINC2 [3764]
"Iszom a szavaidat".

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Szücsi
#16 Szücsi [902]
Akkor még mondok egy ojat is hogy Jóbarátok FOREVER!

Válasz erre

cINC2
#15 cINC2 [3764]
Szücsi, micsoda igazság relylik szavaidban.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Szücsi
#14 Szücsi [902]
Jóbarátok Rulez!

Válasz erre

cINC2
#13 cINC2 [3764]
Én a "Rém rendes család"-ot nagyon régen láttam utóljára, de arra emlékszem, hogy nagyon tetszettek a részei! Mikor a TV2 felvásárolta a TV3-at, legalább egy héten át szídtam a TV2-t!

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Shaq
#12 Shaq [678]
Én a Jóbarátokat is birom, hiszen ott is eltaláltak a szereplők, de azért a Bundy király!

Only Easy Day was Yesterday!

Válasz erre

cINC2
#11 cINC2 [3764]
Jóbarátok mindenek előtt!

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Shaq
#10 Shaq [678]
Szerintem a világ legjobb sorozata! Mindkét fajtának megvoltak a maga poénjai: értsd Steve és Jefferson. Hány sorozat készült belőle / hány évig készítette a Columbia/? Szerintem a legjobb benne, hogy a szereplők karakterszereplők és nagyon beleillenek a szerepbe. Mondjuk a színészeknek ez lett a vesztük hisz besktujázták őket, de így volt ez jól.
Én ezért szeretem a Garfield képregényt is habár már erősem kinőttem belőle! LOL

Only Easy Day was Yesterday!

Válasz erre

Pyrogate
#9 Pyrogate [21953]
a legutolsó néhány év a legjobb

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Bismarck
#8 Bismarck [2342]
na akkor halljuk az első rész rövid tartalmát!

www.wargamer.hu

Válasz erre

Előzmény: 'Tacker Takk' 2003.08.29. 14:50
'Tacker Takk'
#7 'Tacker Takk' [3167]
Jefferson, Jefferson Darcy

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Előzmény: a varga 2003.08.29. 14:55
a varga
#6 a varga [849]
az újabb részek, szerintem jobbak. Amikor már az új Steve van.

...:::Barcelona Rules:::...

Válasz erre

Előzmény: 'Tacker Takk' 2003.08.29. 14:50
'Tacker Takk'
#5 'Tacker Takk' [3167]
A studió nekem nagyon bejött, sőt a poénok is!
Már betéve tudom az egész sorozatot.

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

a varga
#4 a varga [849]
jó sorozat, csak idestova 20 éves, meg a poénok is nagyon hasonlóak.
Az a "studió" kert sem roszz.

...:::Barcelona Rules:::...

Válasz erre

Dexter
#3 Dexter [2339]
Szerintem is ezvolt a legjobb musor!

Dexter

"Tried to save myself but myself keep slippin away" I\I I II/I megnézni: kender.freeweb.hu!

Válasz erre

seqesx
#2 seqesx [1936]
sajnos már vége

no tv3

Válasz erre

NUKE
#1 NUKE [699]
Ez vót a legjobb sorozat mindenek felett!
Szerintetek is ez volt a legjobb, vagy igen?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat