28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

csuvi
#432 csuvi [5613]
azt hittem, vmi ijesztgetős, erre kikapcsolta a gépem

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: marcee. 2006.07.11. 09:31
marcee.
#431 marcee. [633]
Mégis mire lehet számítani?

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.07.10. 21:54
.:[Kain]:.
#430 .:[Kain]:. [11704]
kétszer elrontottam utána sikerült, ez kb fél perc alatt zajlott le... nagyon el voltál veszve amikor ezt erőltetted

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.07.03. 11:53
Mattmaster
#429 Mattmaster [9513]
lmao Saját felelősségre nézzétek meg, anyázást nem vállalok, inkább a fájlt küldjétek át msnen valaki olyannak akit utáltok. De megnézhetitek, nincs korhatár, és a gép sem baszódik el tőle. Ennyit mondok, a többi már a ti dolgotok.

Válasz erre

Babykiller
#428 Babykiller [14268]
Valaki meg tudná mondani, hogy ez a zene honnan van?

Válasz erre

Silent
#427 Silent [15516]
Mi ebben volt a nehéz? 1 perc alatt összehoztam. Csupán fejben kellett elvégezni a lehetséges varrációkat.

esküszöm neked, hogy nem lestem.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.07.03. 11:53
MagicMoment
#426 MagicMoment [17778]
thx,már sikerült. igaz, most melózhatok egy csomót,me elhúztam az időt
de legalább sikerült!!!

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.07.03. 12:01
csuvi
#425 csuvi [5613]
ha a békák így jelöljük: z3 z2 z1...b1 b2 b3

akkor a lépések: b1,z1,z2,b1,b2,b3,z1,z2,z3,b1,b2,b3,z2,z3,b3

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.07.03. 11:53
MagicMoment
#424 MagicMoment [17778]
köszi annak,aki majd leírja a megoldást. engem felbaszott teljesen

Válasz erre

Germinator
#423 Germinator [29908]
"Mephisto a PcDome-ról", mint valami nagykövet

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.07.01. 20:41
Sturmgewehr
#422 Sturmgewehr [7161]
WTF ?! Ezt Mephisto hagyta itt 2001-ben. Most akadtam rá. A hsz-ének a 2. felét (Kedves fórumozók...) megtalálhatjátok a Domeon is. Már nem emléxem itt melyik topicnál volt.

Válasz erre

Tyrn
#421 Tyrn [11406]
az ilyeneket hanyagoljuk már

Válasz erre

stubb
#420 stubb [1725]
Nincs pénzed Lcd tévére?
Katt ide!

Válasz erre

Germinator
#419 Germinator [29908]
tyihhihhi

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: stubb 2006.07.01. 15:26
stubb
#418 stubb [1725]
Dvd író olvasó

Válasz erre

Tyrn
#417 Tyrn [11406]
kemény

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.06.28. 19:02
cossack
#416 cossack [507]
Most fény derül az igazságra...

Válasz erre

szbszig
#415 szbszig [33649]
Szerintem poénból. Ha komolyan gondolná, akkor védené az igazát, és nem egymondatos tőigazságokat jelentene ki, hanem rendesen felépített érvelést írna. Szerintem tökre élvezi, hogy a hozzászólók kitérnek a hitükből, és össze-vissza szidják.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.06.28. 21:55
Barthezz
#414 Barthezz [54711]
Azért arra kíváncsi lennék hogy csak poénból idegeli-e a népet vagy tényleg ennyire elmeháborodott a csávó?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.06.28. 21:40
szbszig
#413 szbszig [33649]
Uhh... Hát ez kemény volt.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.06.28. 19:02
Barthezz
#412 Barthezz [54711]
omg rotfl

Ilyen gyökeret még nem b*szottt senki sztem Érdemes elolvasni a kommenteket is, nagyon ott vannak

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

szbszig
#411 szbszig [33649]
Hehe.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Sturmgewehr
#410 Sturmgewehr [7161]
Budapest, a praktikus város.

Válasz erre

Onyx srác
#409 Onyx srác [572]
ezz már régii Volt ennek pár elődje pl a VoipCheap ami ugyancsak 1 perces hívást engetett meg. de még van ilyen progi csak nem tudom hirtelen a nevét. de egy kis google után hamar rátalálhatsz ha érdekel

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.06.21. 00:08
Silent
#408 Silent [15516]
hmm, nem rossz...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.06.21. 00:08
szbszig
#407 szbszig [33649]
Ezzel elvileg ingyen lehet számítógépről vezetékes telefonvonalat hívni. Valóban működik, most próbáltam ki, szép tiszta a hang, de a trial versionben csak max. 1 perces hívást enged. A teljes verzióért fizetni kell valamennyit, de az oldalon azt írják, hogy az átutalt cashhez nem nyúlnak hozzá mindaddig, amíg hetente 300 percnél, azaz 5 óránál rövidebb ideig használod, szóval gyakorlatilag továbbra is ingyenes. Érdekes... De tényleg működött, úgyhogy azért linkelem be.

VoipStunt

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Beny12
#406 Beny12 [6388]
bazz

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.06.14. 19:45
Silent
#405 Silent [15516]
Miii a majkremes faszom ez lol

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.06.14. 19:45
Sturmgewehr
#404 Sturmgewehr [7161]
Ezt nézzétek meg. Állítólag 100 Ft-ért csinálják a kamera előtt.

Válasz erre

Sturmgewehr
#403 Sturmgewehr [7161]
Ez azért durva. Vagy elosztogatnám a cuccokat, vagy fokozatosan szeméttelepre hordanám őket. Onnan már nem hozná vissza.

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.06.07. 22:32
Silent
#402 Silent [15516]
aaaaaaaaaaaaaaaa

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.06.08. 15:28
csuvi
#401 csuvi [5613]
jujj, menekülnék.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.06.07. 22:32
Germinator
#400 Germinator [29908]
A szaracénok dala

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Barthezz
#399 Barthezz [54711]
Vazze

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.06.07. 22:32
Silent
#398 Silent [15516]
LoL de kemeny

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.06.07. 22:32
Lyobag
#397 Lyobag [6266]
érdekes anyós. nem szeretnék ilyet

Válasz erre

Sturmgewehr
#396 Sturmgewehr [7161]
Biztos fognak vele egy-két vevőt.

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.06.07. 14:15
Silent
#395 Silent [15516]
Eeeehhhhhh Ez de komoly

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.06.07. 14:15
Lyobag
#394 Lyobag [6266]
érdekes reklámok! vagy inkább pornó? na, ki akar vásárolni?
csak 18 fölött!!!

Válasz erre

Silent
#393 Silent [15516]
hat akko?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.06.05. 12:51
rasher
#392 rasher [659]
konkrétan?!

NEM!!!

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.06.05. 05:13
Silent
#391 Silent [15516]
anyaztam?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.06.04. 14:40
Sturmgewehr
#390 Sturmgewehr [7161]
Emlékszem, mert akkor az elkövető én voltam.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.06.04. 14:58
rasher
#389 rasher [659]
a Jégkorszak 2 igen a Da Vinci Code nem!!!


fel is baszott rendesen... Pont most akartam megnézni és nem lehet lejátszani semmivel...

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

Előzmény: asas01 2006.06.04. 17:33
asas01
#388 asas01 [12269]
És működtek is?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.06.04. 02:54
Germinator
#387 Germinator [29908]
hát én úgy láttam ezt anno hogy keress furcsaságokat a képen, aztán... aztán úgy befostam, hogy hátrarúgtam magam a görgős széken és az 5 méterrel hátrébb levő szekrénybe ütköztem egy kisfiús sikoltás mellett

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.06.04. 10:57
rasher
#386 rasher [659]
jovan nem kell minnyá anyázni csak megmutattam milyen szar a dc-m...

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.06.04. 03:36
Sturmgewehr
#385 Sturmgewehr [7161]
Ezzel már senkit nem etetsz be.

Válasz erre

Előzmény: jotzika 2006.06.03. 09:42
Silent
#384 Silent [15516]
Kit erdekel?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: rasher 2006.06.04. 02:54
rasher
#383 rasher [659]
Éjszaka dc-ztem... -gondoltam töltök valami filmet... (elég jól jött)
DC01

aztán gondoltam töltök még...
dc02
(ezis elég jól jött)



a két film kb 10 perc volt...

"Not everyone understand house music, its a spiritual thing..."

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat