28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

Sturmgewehr
#232 Sturmgewehr [7161]
Ez de gyenge már:
CoD 2

Válasz erre

Tamás82Bp
#231 Tamás82Bp [5650]
ÁLL AZ ALKU?

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Z-Master
#230 Z-Master [20407]
LL

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.11. 18:31
Sturmgewehr
#229 Sturmgewehr [7161]
Heh

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.11. 18:31
Tamás82Bp
#228 Tamás82Bp [5650]
sztem hatalmas

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Tamás82Bp
#227 Tamás82Bp [5650]
valóban oda kellett volna.
Sztem semmi kamu nincs benne.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.04.11. 18:11
Silent
#226 Silent [15516]
ezte teteteee meeehhkora LoooooooooL!!!! bazz ez kész amugy igazi felvétel vagy trükkös? js és videók topicba kellett volna linkelned.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.11. 13:39
Tamás82Bp
#225 Tamás82Bp [5650]
hmm

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

tpet
#224 tpet [464]
http://www.ProPaideMail.com/pages/index.php?refid=penz41

regisztráljatok!!!!! A sing up gomra nyomva tehetitek!

Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Válasz erre

Silent
#223 Silent [15516]
Videófelvételek, hangfelvételek az űrkutatásban

Fent van még a Kennedy beszéde is, amikor kimondja, hogy holdra kell mennünk 10 éven belül. Videófelvétel is van róla!!!

Naon komoly oldal

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Remen
#222 Remen [1651]
*na=ma

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Válasz erre

Előzmény: Remen 2006.03.22. 21:59
Remen
#221 Remen [1651]
A víz világnapja na van

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Válasz erre

Sturmgewehr
#220 Sturmgewehr [7161]
Vannak ott marha régi képeslapok, amikor a horogkereszt még a békét és a szerencsét jelképezte nálunk.

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.03.22. 21:35
Silent
#219 Silent [15516]
Ehm...... Háttérképek más módon...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Silent
#218 Silent [15516]
ez kész. Jeremy, vagyis a -teh_pwnerer néven elhíresült netes csávó, a www.purepwnage.com -ról, fps_doug haverja, stb, felrakta az ebay -re a levágott haját...

Ebay

ez már durva. Sztem hamis licitálás.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Lyobag
#217 Lyobag [6266]
rosszul gyűjt a csávó! Munkás nincs...

és most rámjött a rágyújthatnék, bár múlt szerda óta nem gyújtottam rá..

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.03.07. 21:08
nihilism
#216 nihilism [3144]
Cigisdoboz gyujtemeny

Válasz erre

Beny12
#215 Beny12 [6388]
Ok megvan ne fáradozzatok. Rákerestem az "egyesült izzó"-ra, és meglett bródi is.

Válasz erre

Beny12
#214 Beny12 [6388]
hihetetlen. az oroszlán-gyermek többsége jellemző rám. Eccerüen hihetetlen

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.02.23. 21:04
Beny12
#213 Beny12 [6388]
Valaki linkeljen be pls egyet Bródi Imréről, mert kéne a fizika dolgozatomhoz. google-ban már kerestem de csak egy Bródi díjas csávót jelenített meg.

Válasz erre

Tódee
#212 Tódee [2590]
Star Wars III kínai kalóz DVD

A derék kínaiak a kalóz DVD-kre kínairól fordították vissza az angol szöveget... érdekes eredménnyel (ja, le kell görgetni egy kicsit)

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

MagicMoment
#211 MagicMoment [17778]
én sosem hittem a horoszkópokban de ez kb dúrván leírja,h én milyen vagyok. kb ez az egyben

Válasz erre

CamelX
#210 CamelX [6215]
1 milliárd látogató kerestetik

Elég érdekes oldal. Csak menjetek rá a linkre és máris segítettetek az ötletgazdának

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Mattmaster
#209 Mattmaster [9513]
lol van rajta egy-két durva kép

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.02.14. 15:44
csuvi
#208 csuvi [5613]
ehh valamiért nem jön be. itt egy screenshot az oldalról

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.02.21. 14:41
csuvi
#207 csuvi [5613]
engedve a divat szelének: csáknorisz könnyek szinte ingyen

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Silent
#206 Silent [15516]
Ehm, kicsit fura oldal...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Silent
#205 Silent [15516]
purepwnage ownz! l,,l

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Silent
#204 Silent [15516]
No Comment...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Barthezz
#203 Barthezz [54711]
LOL Másodszorra 65

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.02.05. 21:35
-fear14-
#202 -fear14- [1498]
Mindig ugy rontom el, hogy belehuzom a feketebe
amugy 79,25

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2006.01.30. 00:17
Silent
#201 Silent [15516]
http://www.solarvoyager.com/

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Onyx srác
#200 Onyx srác [572]
Lol, megmutattam a suliban egy srácnak, azóta mindenki ezzel játszik! Minden emeleten nyomják, és azt kérdezik hogy hol van ez a "játék"?!?!

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2006.01.30. 00:17
Onyx srác
#199 Onyx srác [572]
jujj

milyen gnóm emberkéket csinálnak sokan.

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: padavan 2006.02.05. 11:39
Onyx srác
#198 Onyx srác [572]
Ki meddig jut el? ( csöppet morbid ) game

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

padavan
#197 padavan [21647]
http://www.nationalgeographic.hu/tv/play/Jom%20Game/index.asp

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Amadeus
#196 Amadeus [228]
Hello mindenki, egy kérésem lenne. Nem tudtok valami olyan oldalt, ami egész szövegeket fordít angolról magyarra? Fontos lenne, mert kaptam egy emailt, amit nem értek, mert hát az az angol ötös se mindenre elég azért... úgy a felét kb értem, de kulcsfontosságú kifejezéseket nem értek, és a szótáramat meg nem találom, és nincs kedvem előkeresni.
Na, szóval, tud valaki ilyen oldalt?
Előre is köszi.

I am your Angel of Music

Válasz erre

Tódee
#195 Tódee [2590]
Chewie honlapja

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

CamelX
#194 CamelX [6215]
Hasonlót én is csináltam, amikor szleng szótár készítésében segédkeztem... habár abból szinte semmi hasznom nem származott elvárásaim ellenére

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.02.02. 11:47
Silent
#193 Silent [15516]
Magyar-Angol

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Bagaméri
#192 Bagaméri [332]
http://y.20q.net/
Érdemes megnézni remélem nem volt még

"Ezt a vad mezőt ismerem, ez a magyar Ugar"

Válasz erre

Lyobag
#191 Lyobag [6266]
most 10 s...

Válasz erre

eti8
#190 eti8 [10104]
Én optikai egérrel toltam ugyan ennyit

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Lyobag 2006.02.01. 18:16
Silent
#189 Silent [15516]
13 mp pfffff

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Lyobag
#188 Lyobag [6266]
4 s! de mentségemre laptoppal és touchpaddal...

Válasz erre

ageofempires
#187 ageofempires [88]
25.219.

Válasz erre

Tamás82Bp
#186 Tamás82Bp [5650]
18.4
Az első pár próbálkozásnál,0.3másodperc!Nah ezt döntsétek meg!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

CamelX
#185 CamelX [6215]
Otthoni gépen viszont 24 felé még nem sikerült jutnom

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

cossack
#184 cossack [507]
31.17 mp és nem én voltam a legbénább!!!

Válasz erre

Mattmaster
#183 Mattmaster [9513]
nekem sajna nem nagyon sikerült, de 17 mp

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat