Fórum » Beszélgetés a játékokról
Sudeki

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Amúgy én már háromszor végig játszottam,de tök ratyi a vége!


"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
)!!!
Az egész játék során 2 dolog szúrt szemet(pontosabban több is, de csak ez a 2 amit igazi negatívumként éltem meg):a vége....Az nagyon no comment! Először is, hogy minden sallang nélkül oda jtunk a void-ba, oszt hadd szójjon! Ehhez képest máskor mindig órákat gyalogoltam A-ból B-be, itt meg...Másodszor meg az abszolút vége...Hát az no comment...olvastam róla, hogy "nincs vége", de hogy ilyen pofátlan senki módon???
1bként csak 4 küldit nem csináltam meg. Eagle, dragon, cat totem(a 2 előbbi megvolt, csak már nem tudtam "oltár elé vezetni"
, utóbbiból még hiányzott 2 darab) és Mo's challenge vagy mi. Nálam semilyen bug nem jelentkezett az erődben.
Az utolsó mentésemnél 22:10 volt a játékidő. Tal lvl29 volt, 6100hp-val,max. powerrel, 120sp-vel.
Sajnálom, hogy nem lesz 2. része...
Amúgy javaslom a gp használatát, sokkal élvezetesebb!!!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Most ott tartok, amikor be kell jutnom az aklorian erődbe és 19 óra az eddigi játékidőm. Tal-la megszereztem a runic blade-et, egy sárkány és két sas totemet már csak helyére kellene pakolnom, de ugye elco és aiilish most nincs velem.
Viszont van két kulcsom, amiket nem tudom hova tartoznak. Red door az iluminian castleben vhol, de hol? Tudtomal már bejártam, persze ilyen függő kertbe, vagy ilyen még nem voltam. A lakattal lezárt kapu mögé nem jutottam(még?) be, valamint egy híd utáni kapun, amelyet 2 őr őriz. Ugyanitt Cyantine city-ben beengedett.
Can u help me pls?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Sajnos még egy hétig kell várnom, akkoris csak másfél napra tehetem magamévá, aztán megint legalább egy hét...

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
- Vissza fogsz tudni menni. Bár csak egy kicsit később, arra készülj fel.
- Vannak jó drágán eladható tárgyak, azokra próbálj gyúrni. És természetesen az sem mindegy, mit hol adsz el. Minden tárgynak megvan a legmagasabb áró való felvásárlója. Én ezt anno papíron vezettem.
- Shadani-Mónál, a falu bejárata előtt van egy barlang (nem a templom). Csak Buki mehet be oda, és öt menetet kell végigharcolnia. De vigyázz, mert van ott egy bug a pc-s verzióban, és egy huzamban kell végigcsinálnod mind az ötöt, vagy kezdheted újra.
- Ügyelj arra, hogy folyamatosan rajtad legyen az a skill strike, ami nagyon lecsökkenti a téged ért sebzést (iron warrior?), különben az ultra brutál támadásával azonnal kivégez. Egyébként meg sorozzad skill strike-okkal folyamatosan, ahogy azt mindig is kell.
- Cat altar a Shadani-Mo felé vezető úton van. Jól nézz ott körbe, mert vannak ott még más dolgok is, amiket nekem is sikerült sokáig elkerülnöm.
- Brightwater pearleket dobálnak azok az óriásrákok, vagy micsodák a Brightwater felé vezető úton, a parton (közvetlenül az előtt, ahol Tallal megküzdöttél az első főellenséggel).
- Cyantine eye-t is lehet természetesen szerezni, majd Cyantine Castle felé, de az neked még egy kicsit odébb van. Gyakorlatilag mindenből lehet szerezni bármennyit csatában, kivéve az aranyrudakat, úgy emlékszem.
Én is nagyon sajnálom, hogy nem készült el a folytatás.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
-nem rég jutottam chrystal reef-be ca. 12h 30m játékidő után. Később majd vissza tudok menni a korábbi helyszínekre, hogy leadjam a questeket, totemeket?
-hogyan lehet rengeteg pénzt szerezni? mert erőteljes hiányban szenvedek és a kovácshoz kellene.
-korábban olvastam valami Mo challenges-ről, ahol 5 ellenfél volt és nehéz. Ez mi?
-a prototípus robotot hogy lehet legyőzni? nekem nem akar menni
-cat oltár merre van? Azzal még nem találkoztam, pedig mindenhol szétnéztem
-brightwater pearleket hol lehet szerezni?Már csak 1 kellene, de sehonnan sem tudom megszerezni. Brightwaterben elvileg minden küldit megcsináltam már.
Remélem azért nem korlátozottan lehetett szerezni, mert a játék elején sokat eladtam belőle, akárcsak a cyantine eye-ből.
Sztem nagyon jó játék, kár hogy nincs folytatása. Én gamepaddel tolom, amivel külön élvezet.
Viszont van benne néhány apróbb bosszantó hiba(?), hiányosság. Sajnálom, hogy nem jelzi semmi, hogy kinél lehet küldit felvenni, térképen jelölhetné legalább. A fegyvereknél a strenght a damage-ot jelöli? Van egy fegyverem ami 135--ös strenghttel rendelkezik, viszont ugyanakkorát sebez, mint egy 35-ös erősségű. Valamit félreértelmeztem.
Nem bánnám, ha több ilyen "konzol RPG" születne szeretett platformunkra.
szbszig
lvastam korábban, hogy napokat hagytál ki. Én heteket, 2 heteket



http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Már többször volt formázva a gép, többször volt feltéve, de hiába
Sajnos úgy tűnik, ez a játék kimarad...




http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ráadásul ha leveszem a hangot, akkor is megmarad ez a cincogás...
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
A spirit strike-ok meg szart se érnek. Három skill strike-kal többet sebeztem a végén már, mint a spirit strike-kal.
Egybként úgy lett volna a legjobb szerintem, ha felajánlja a választási lehetőséget a hősök között a végén, hogy melyikkel akarok harcolni. Így mindenki mehetett volna a kedvenc hősével...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Lehet, hogy nem ér fel mondjuk a Final Fantasyk szintjére, de nekem akkor is tetszett, mert korábban nem nagyon játszottam ilyen rpg-vel.
Most vagyok ott, hogy ***SPOILER "defeat Heigou" SPOILER***. Szóval már csak egy picike lehet belőle hátra, gondolom. Mondjuk azt a döntési lehetőséget Elcóval és a kristállyal nem nagyon értettem, mert így is, úgy is vissza kellett menni Illuminába, de mindegy. Ja, és még mindig hiányzik két totem. El nem tudom képzelni, hogy hol lehetnek, amikor mindent részletesen átfésültem...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
DE Box-on is mérsékelt sikere volt, PC-n meg elég hamar feledésbe merült az 1., így nem meglepő, hogy mindenhol ezt olvasni :
Release Date......Cancelled
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Meg van egy-két fura dolog. Például a Transentia Universityben miért csak egyszer lehet megcsinálni a tesztet, és miért nem az összes emberrel?...
Még hiányzik két totemem, egy-egy mindkét lánynak, de kezdem úgy érezni, hogy azokat valahol Haskiliában hagytam, mert Akloriában eddig egy újat sem találtam...
Ja, és a változatosság kedvéért mostantól megint öt nap kényszerszünet a hosszú hétvége miatt...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ha még csak most haladsz Cyantine felé, akkor még egy 4-5 óra a vége.
Lesz 1-2 tök jó harc

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
A sztori szerint a Transentine Research Center (robot város a fellegekben, a robot boss is itt van) után kerülsz át Crytal Reef-be (olyan mint New Brightwater, de itt minden olyan sötét és haldokló), aztán utánna kell legyőznöd a szirént a baralnagban (itt vannak azok a regeneráló szörnyek amikről a képet kérted).
Ezt követően pedig megnyílik az út Cyantine Citadel-be /ez a kastély az Illumnia megfelelője, úgy is néz ki, csak ugye itt lepusztultabb/, majd eztán kell abba a bizonyos ERŐDBE menni.
Ez utóbbi egy jó kis helyszín, 1-2 fejtörővel, egész ütős kis harcokkal.
FIGYELEM!
Van egy nagyon komoly HIBA a játékban! Hiába teszed fel a javítást, akkor is jelentkezik!
Ha eljuttok ebbe az erődbe, ott lesz egy rész, ahol egy rövid bejátszás után Nico /Buki alteregója ebben a dimenzióban/ felmászik egy platformra.
Majd megkapjuk Tal irányítását! Vele az a feladat, hogy úgy kell tologatni ilyen platform szerűségeket, hogy amikor egy a helyére kerül, akkor Nico továbbtudjon menni.
Igen ám! De a 2. platform helyretétele után Nico ELAKAD!
Semmilyen módon nem lehet már innen megmenteni a dolgot,
mindenképpen vissza kell tölteni a játékállást, mert hiába tolod helyére aztán az összes platformot, Nico elindul, de csak egy helyben toporog, majd elkezd jobbra kicsúszni a képből!
Próbáltam azt is, hogy sokkal korábbi állásból folytattam, de nem segített!
Végül több órás hajtépés után megtaláltam a megoldást!
Ha ügyesen trükköztök a platform tologatásnál, akkor elvileg egyszerre 2 platform is helyére csúsztatható, így Nico nem áll meg és vár a következőre, hanem azzal a lendülettel megy tovább és így nem akad el!
Nekem amúgy percre pontosan 20 órát vett csupán el az életemből a játék és minden küldit megcsináltam!
A végső harctól ne féljetek, kizárólag TAL harcol majd, tehát neki az Ultimate fegyver feltétlenül legyen meg, továbbá a páncéljába legyen regeneráló, sebesülés felező, és dubla sebzést biztosító rúna, valamint amennyire csak lehet, nyomjátok fel Orbokkal a SKILL támadásai erejét!
HP potionből elég 4-5 db (min. 500 HP-t gyógyító) és 4-5 db. SP feltöltő potion. Talán mondanom se kell, hogy RAZOR EDGE rúnákat amint lehet, nyomás beletenni az Ultimate fegyverbe, 20%-os Vampire Fanggal együtt.
Hajrá
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
Ők a Hydrogenatek:
KATT IDE
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
Sajnos, nem az a játék amit majd újra elővesz az ember.
Instant kiddie jRPG

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Nem, még rögtön az elején, Crystal Reefnél, Nassaria, a siren barlangjában.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Én nem emlékszem olyan szörnyikékre.
Majd megnézem.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
