28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spider-Man [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Spider-Man
Hálóhintázás a tökéletesség határán innen és túl.

Peace
#10 Peace [28894]
Nekem egy 8-10 évre előre, ha beakarom pótolni a lemaradásom.

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2020.02.09. 13:54
GeryG
#9 GeryG [2379]
Én páromtól kaptam meg karira a teljes eddig elérhető szettet, előtt Assassin's Creed volt soron, de ott figyel a polcon a két új Bud Spencer könyv is, meg a Djatlov incidens sztorija is... Szóval nekem is megvan az olvasmány legalább nyárig...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2020.02.09. 13:50
Peace
#8 Peace [28894]
Hmm....jól hangzik. Feljegyzem, bár irdatlan backlogom van könyvek terén. Eddig kapkodtam a fejem és azt sem tudtam melyiknek álljak neki, de most kicsit lenyugtattam magam és mantráztam. Szépen sorjában és megfontoltan haladok. Szuperhős regényt még úgysem olvastam, mindenképpen megfontolandó.

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2020.02.09. 13:12
GeryG
#7 GeryG [2379]
Ha végeztél vele, akkor ajánlom beruházni a Marvel regénysorozatra (eddig hat kötet érhető el), amiből ugyan az első, a Venom finoman szólva sem egy szépirodalmi alkotás (inkább egy tiniregény szintjét üti meg, de azért szórakoztató), viszont a második a Pókember, ami konkrétan a játék előzménye. Na az már nagyon jól meg van írva, még csak a felénél járok, de piszok jó olvasmány. És tényleg egy rakás a játékban felmerült kérdésre ad választ.
Pókember: Hatalomátvétel

Válasz erre

Előzmény: Peace 2020.02.09. 10:05
Peace
#6 Peace [28894]
Kegyetlenül élvezem, hihetetlen hangulatos lett a játék!!! Akkora feelingje van a lengedezésnek és az egyedi harcstílusnak, hogy csak na! Végre meglett a négy robotkaros ruha is, amit a legjobban vártam!!!! Imádok vele pusztítani! 8 hónaig halogattam a játékot, porosodott a lemez, de most eljött az ideje! Szerintem a fő kampány vége felé járhatok, de szerencsére megvettem magamnak a DLC-ket még júniusban, úgyhogy nem ér véget a kaland. Nagyon kitettek magukért az Insomniac-nál!!!

Válasz erre

Ricsi1976
#5 Ricsi1976 [2038]
Részemről ott sem Nem jön be.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2018.09.05. 15:57
GeryG
#4 GeryG [2379]
Lehet, hogy játszottam vele, de annyi volt, hogy már keverednek az emlékek. A képeket nézve kevésbé ismerős, de egyáltalán nem kizárt, hogy járt nálam, max nem hagyott bennem maradandó emlékeket. Nem úgy, mint a mostani.

Válasz erre

Előzmény: Juraviel.Ihuan.Bedvin 2018.09.05. 15:04
Peace
#3 Peace [28894]
Majd PS Plus-ba jó lesz. XD

Válasz erre

Gobiakos
#2 Gobiakos [13330]
Ez tök cuki: A véres szájú Pistikék mindig azon élcelődnek, hogy a Warner nem képes más karater köré építeni normális képregényhősös játékot, csak Batman köré. Na most mi a helyzet a Marvellel, kérdem én? Ők meg csak a szerencsétlen falmászóból képesek normális tartalmat gyártani.
Nem hiszti akar ez lenni részemről, sőt! Nekem is vérzik a szívem, hogy nem kaphatunk még több szép és bőséges tartalommal megáldott játékot a témában...

Válasz erre

Juraviel.Ihuan.Bedvin
#1 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
A testvérem is előrendelte PS4-re. Eddig csak pozitív cikkeket olvastam, róla, úgyhogy megérte, szerintem.

GeryG, a "Web of Shadows"-al játszottál? Nekem az volt az egyetlen Pókember játék, ami próbáltam és nagyon bejött, főleg hogy két választható út volt (és van egy harmadik kis).

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat