


Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Kapcsolódó tartalom: Spider-Man
Hálóhintázás a tökéletesség határán innen és túl.




Feljegyzem, bár irdatlan backlogom van könyvek terén. Eddig kapkodtam a fejem és azt sem tudtam melyiknek álljak neki, de most kicsit lenyugtattam magam és mantráztam. Szépen sorjában és megfontoltan haladok. Szuperhős regényt még úgysem olvastam, mindenképpen megfontolandó.
8 hónaig halogattam a játékot, porosodott a lemez, de most eljött az ideje! Szerintem a fő kampány vége felé járhatok, de szerencsére megvettem magamnak a DLC-ket még júniusban, úgyhogy nem ér véget a kaland. Nagyon kitettek magukért az Insomniac-nál!!!
Nem jön be. 

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.