You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
SWINE demo
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

I wish I could have known about the view from halfway down
I wish I could have known about the view from halfway down





"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon
Ugyhallottam hogy nemsokára a GS dvd mellékletében lesz a teljes magyar verzió!
KONFIG: ASUS P4P800E-Deluxe, Celeron 2800 Mhz, 1 GB RAM, ATI Radeon 9600XT 256M
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
meg csináltam,és nagyon tetszik!!!
DRCVGT_:Voodoo 3-on az életben nem fog elindulni, hidd csak el! Azt ajánlom vegyél valami titános Geforcos 3-as kártyát, ezek most elég olcsók lettek a Geforce 4 megjelenése végett!
nA {This is the FutUre!
mert állandoan kiirja hogy szabalytalan muvelet
sem indult el addig amíg fel nem tettem a
Win.98-t újból.Ja és egy új drivert a ATI-hoz.
Audaces adiuvat fortuna!
Tulajdonképpen D3D_ERR: NOT AVAIABLE üzenetet ír a log-ba, de a legfrissebb driver van fent a gépen a videókarihoz (is)!
A gépben helyet kapott egy Geforce 2 GTS kártya, hozzá a 28.90-es drivert használom (holnaptól
), jelenleg 28.32-es van rajta. Az XP-ben alapból van 8.1-es dx, tehát azzal se kellene hogy bajlódjon. (érdekes, a FIFA 2002 nagyon simán fut, semmi baja sincs) Ja, és a magról egy kicsit: (hátha az lenne kevés, bár kétlem)
Epox 8kha alaplapban 1200-as Athlon proci
256 DDR ram
Geforce 2 GTS 64 DDR
...
...
A windows, az XP prof. a driverek frissesége pedig nem hagy kívánni valót maga után! (a legrégebbi az talán 3 hónapos, az is a hangkütyühöz)
nA {This is the FutUre!
" Made with no limits in mind "
mivel ujabb hivatalos voodoo driverek nem varhatoak amikben a driver hibait kijavitanak, igy a SWINE se fog menni.
Ha esetleg valamilyen nem hivatalos ujabb driverben korrigaljak az utolso driver hibait, akkor lehetseges, hogy megoldodnak a problemaid, de ennek en eleg kicsi eselyet latom.
Sajnos hiaba tamogatja elvileg a voodoo5 ezeket a funkciokat amik kellene'nek a SWINE-nak, a 3dfx megszunese miatti befejezetlen, hibas driverekkel megsem mukodnek.
De van más szép dolog is például, ha nem nézem meg a falut, egyhelyben vagyok, a tankokkal cseszekedek, néha lefagy, de úgy hogy már csak a reset segíthet!!!
A gépem:
AMD Thunderbird 1400MHZ
512MB SD memória
Voodoo5 5500 agp 64 megás
Windows 98
Ja és fent van a 1.4-es patch
Légysziiiiii Heeeeelp!!!
nA {This is the FutUre!
Nemelyik 16M-s kartyan ugyan megy, de mindenkepp UJ alaplapi driverek is fontosak.
Jo Civ3-azast!!! (nekem a civ1 volt nagy kedvencem annak idejen.)
konfig: P3/750, 200 mega ram, ati xpert 16 megas videokartya (uj driverekkel), alaplapi hangkartya. szoft: win2000 prof, directx8.0a.
reszemrol megyek vissza civ3-azni....
udv,
medve

szoval mi a helyes megoldás???
hol tudom megnézni hogy ki nyerte a SWINE-t?
Üdv JAKY
"Peace cannot be kept by force.It can only be achieved by understanding" (Albert Einstein)
2. Ez most még titok
1 Van tervben új játék?
2 Ha van akkor milyen?
Ha igen akkor reinstall direct-X,
majd amit mindenkinek irunk elso korben:
1. uj videokartya driver
2. uj alaplapi driver
3. uj hangkartya driver
4. vincsi defrag (
na ennek most semmi koze...
)
5. ha demo, akkor a betaDEMOpatch letoltese, felrakasa
6. ha 1.3-as magyar full, akkor kis turelmet még mert hétvégén adjuk ki az 1.4-es patch-t
7. ha igy se megy, akkor a cimre irjatok meg a teljesen reszletes konfigotokat, driverek verziojat, op.rendszert, a hiba pontos leirasat, mikor jon elo, milyen gyakran, es a swine.log-ot.
Ennyi az egesz...

Van egy kis gondom:
Haveromnak nem indul L azt írja ki hogy"egy szükséges Dll fájl hiányzik..."
Konfig.:Celeron 800 mhz 128 ram Geforce 2 mx
32mb
Szóval mi a gáz?
milyen hangkartyad van?
irj a -re a reszletes konfiggal.
mennie kell rajta, segitunk.
ha nem SB hangkartyad van toltsd le a hangkartya patch-t a demohoz a www.stormregion.com cimrol.
Megtippeltem a Fogas Vilit vagy jo vagy nem.
Köszönettel Jaky. (inkább ne irjátok le a helyeset hátha v.ki elolvassa inkább irja meg v.ki E-mailba: )
vagy matavnet nekem teljesen mindegy.
"Peace cannot be kept by force.It can only be achieved by understanding" (Albert Einstein)
mert a "füles jani" az tul furcsa máshol
a tapsi "füles tábornok" tul egyszerü.
"Peace cannot be kept by force.It can only be achieved by understanding" (Albert Einstein)
Az a gubanc hogy az INTERNET ill. A TELEFON elég drága és 2,5ora az sok.
légyszi könyörgök irjátok meg :l
"Peace cannot be kept by force.It can only be achieved by understanding" (Albert Einstein)
Elarulja 
Nagyon cseles!
Én válaszolok:
a nyulak páncélautojának a neve:Kisláb
hogy hivják a demoban a falubeliek vezetöje:
Tappancs Gábor!
Küld be de siess!!!!
>
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Cseles vagy!
Nem ezek véletlenül a nyereményjáték kérdései?
Ebben tényleg nem segíthetek...inkább probálkozz. Vidd végig a demót, abban minden választ megtalálsz. De azért szurkolok Neked ;-]
Az lenne a kérdésem még ma válaszoljatok légyszi..
Ugye 22küldetés van?
a nyulak páncélautojának a neve:Kisláb?
hogy hivják a demoban a falubeliek vezetöjét???
Légyszi válaszoljatok..
"Peace cannot be kept by force.It can only be achieved by understanding" (Albert Einstein)
mert, hogy vicces, es kellett az amcsiknak.
akár 7 mega eltérés
Nem tudom, hogy a demoban nem ilyen vagy csak en nem allitottam be valamit?A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Az Attack on Titan teljes történetét fel fogja dolgozni az A.O.T. 3
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
Legfrissebb fórumtémák
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 09:52
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [2]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]
- 11:02
- Versenyszimulátorok [55]
- 20:00
- Ki mivel játszik mostanában? [8249]
- 17:25
- Szét*** az ideg [5485]
- 12:43
- Új Vampire: The Masquerade-játék jön, Eternal Whispers alcímmel [hozzászólások] [1]