Mindezek ellenére egyébként nem rossz rész. Cartman nagyon durva volt, szokás szerint. De a vége annyira adta magát, hogy mi fog történni... Csak arra a részre gondoltam, amikor Ike-ot elviszik Kanadába a vér szerinti szülei, és ő nem akar beszállni a kocsijukba - egészen addig, amíg meg nem kérdezik tőle, hogy "kérsz csokit?".
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
