
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Meg hát, szóval, volt az a baseballos rész egyszer, ami kicsit hasonló témájú volt, és az szerintem sokkal viccesebb volt. Összességében tényleg elég alacsony színvonalú lett az évad, igazán jó részre a WoW-sen és az időutazásosakon kívül nem is nagyon emlékszem most hirtelen...Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.