28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo II



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
Zeallal természetesen.

A dream sapin és pajzson is lev 15 holy shock wan, csakhogy ha a kettőt együtt hordod, akkor összeadódnak (lev 30) Az egy kimaxolt convival elképesztő brutális ám (igazából nem is kell akkor már annyira a crescent moon kard, de olcsó és jó, azon is van még -35% light res)

Nekem volt olyan shockerem is, ahol a karin a holy shockot és a syneket nyomtam, meg olyan is, ahol a zeal volt maxolva és dream sapi (dream pajzsom nem volt). Utóbbi a hatékonyabb (és a max convi miatt pisilnek majd utána a sosok)
Sabar
Sabar [6448]
Na de milyen skillel irtson? Conv aura ok, de csak simán kalapáljam őket, vagy nyomjam fel a zealt? Vagy valami... Szegény Raistlin örül, hogy végre 40es lett a pala, és lehet, hogy cuccos lesz belőle

Dream? Talán egyszer már láttam Jah-ot De mire jó együtt egy dream pajzs és sapi, úgyis az erősebb aura számít, nem?

Ja, és akkor van értelme, ha a soso nem hal ki egy öngyilkos mozdulat során

"We're paratroopers, lieutenant. We're supposed to be surrounded."

Aruns
Aruns [7073]
Ha sosok alá akrsz rakni convit, inkább valami auradint csinálj (bár a runaszavas itemek, amik aurát adnak, még rettentően drágák) Pl dream sapis, crescent moon fegyós, convi auras pala jól irt (dream pajzzsal es sapival egyutt az igazi)
Sabar
Sabar [6448]
Hát akkor én leszek az első baszki Egyébként meg azért akartam, mert 1) ilyet még sosem csináltam 2) gondoltam a conv aura jól jön a sorcidnak 3) nem tudom 4) meg jo hogy elkezdtem a trappos asát

"We're paratroopers, lieutenant. We're supposed to be surrounded."

Vissza

Fórumszabályzat