28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Óh, felesleges egyelőre beszereznem, mert tényleg se időm nem lesz a vizsgaidőszakban rá, se a gépemen nem futna úgyse. Egyrészt mert szar a gépem, másrészt mert szar a játék is ezek szerint. Szóval bőven ráérek várni, amíg olcsóbb és bugmentesebb lesz. Addig pedig inkább nem is tájékozódom róla, ezért nem tudtam a méretét se, hogy nehogy túlságosan megkívánjam idő előtt.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

U.R.H.
U.R.H. [4178]
2 DVD9-es lemezen van a játék ha boltba veszed meg. Feltételezem a warezra is igaz, ugyen ez.
szbszig
szbszig [33649]
Komolyan 18 giga? Akkor kb. négy dvd? Te jó ég!...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Corvus5
Corvus5 [2011]
Ilyen nyílt hadjáratot indítani a PC ellen...undorító! Nem hagyják meg még a választás lehetőségét sem, mert már annyira de annyira nyomják a konzolokat, h már görcsben ülnek, h vajon milyen szarságot tudnak még kitalálni a PC ellen. Nekem legalábbis ez jön le. Hogy van az, h amíg 5-6 éve minőségi játékokat tudtak a fejlesztők készíteni, addig ma már csak minősíthetetlen bughalmazokat, amikkel még játszani sem lehet a 20. patch kijöveteléig. És még ilyen szarokért van képük tizenezer Ft-okat elkérni. Teljes visszafejlődés. Játékélmény a régi játékok közelében sincs, a játékidő a régiek töredékének a töredéke, a grafika pedig javul 3-4%-ot, és (szerintük) ennek már elég magyarázatnak kell lennie a (szerintük) hülye vásárlónak arra, h az 1 éve vásárolt csúcskonfig miért csak a minimum követelményeknek felel meg. Nem beszélve a méretekről! Kedvenc játékom 1 GB-ot foglal, és évekig elvoltam vele, még manapság is előveszem. Visszatérő bugot eddig nem tapasztaltam még ennyi játékidő alatt se, patch nélkül. Ez a szar meg 18 GB és bughalamaz?! Hát leshetik h mikor vetek akárcsak egy pillantást is rá a boltban. Becsókolhatnak!.... Ejj de felhúztam magam!

Vissza

Fórumszabályzat