28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

3DMARK 2001



Írd ide hozzászólásod:

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Julika ügy:

Visszakerült, bár nem az asztalra. A főnök 1 évet adott neki betanulni.
Már nem szabad, az egyik kollegám lecsapott rá! Hát ha ez kell neki?!
Tipikus kívül barna, belül szőke.
Újabb sztori: Móltkor megkértem, hogy hozzon mér le az emeleti konyhából az irodába szörpöt, az alábbi preferenci szerint: Narancs, szőlő, bármi, legvégső esetben málna. Mondanom se kell, hogy mit hozott le! Amikor kérdeztem, hogy reggel még láttam narancsot, akkor miért málnát hozott, egy "szőke" mosoly volt a válasz.
Engem az ilyesmi fáraszt!

Nekem sincs digi fényképező, csak egy céges van kiadva, mint marketingesnek. Egész jó Olympus C9XX, 2,3 Mpix.

Újabb egységek a "Kinek milyen gépe van" topicban, mindjárt, azért a Voda nem ISDN.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Anonymus23:

Julika:
"Astala vista bébi."
Helyett:
Asztalra vissza bébi! d

"Nekd be van kapcsolva a BIOS-ban a fast write az AGP beállításoknál? Ha beleférne bokros teendőid közben és ha van digi fényképeződ "

Ja, natürlich be van kapcsolva a fast write, miután ugye a hardware támogatja.
De digi fényképezőm az nincs.
Csak egy csóringer AMD-s vagyok, a gazdag Inteleseknek futja olyanra, pl. vally...

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Offtopic, offtopic, de senki nem írt be mostanában semmit, főleg nem eredményeket.

Sirmelon:
Julika sajna már nincs, a főnök bekavart. Amúgy ilyen nyári gyakorlat szerűn volt itt.
Astala vista bébi.

MEGJÖTT!
Megkaptam az új GF4-t. Ami meglepő volt, hogy ez már jóval kisebb méretű, mint a régi. Meg a másik, ami kicsit furcsa, sokkal jobban melegszik. Mind a hűtő, mind a memóriák. A kezem nem állja.
De szóltak, hogy erre már 2 év gari van, úgyhogy rugathatom nyugodtan!

Ja és, hogy ne legyek teljesen offtopic.
Gyorsan nyomtam egy tesztet:
Teljesen alapból: 8979 pontot kapott. Minden alapon van, egyedül az alaplapi memória van felhúzva a szokásos módon. (GF4Ti4200, XP1800+)

Sirmelon:
Nekd be van kapcsolva a BIOS-ban a fast write az AGP beállításoknál? Ha beleférne bokros teendőid közben és ha van digi fényképeződ akkor néhány fotót küldhetnél a BIOS beállításokról.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Vissza

Fórumszabályzat