Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Ubisoft - fellépünk a kalózok ellen (Hírek)
Wing, félreértettél. Én ezt a példát pont a védelem mellett írtam. Tehát szerintem is védeni kell a termékeket és erre minden joga megvan a "gyártónak". Azaz én nem a védelem ellen vagyok, hanem az ellen a "csoda" védelem ellen, ami mostanában kezd elharapózni, hogy ugyan a kalózok ellen nem véd, mert 2 perc alatt feltörik, viszont a rendesen fizető játékosok életét megkeseríti. Az enyémet legalábbis nagyon csúnyán.
Azért eléggé sántít ez a példa, remélem érzed. Egy BMW-ről nemigazán lehet korlátlan biztonsági másolatot készíteni, és ha kölcsönadod havernak, akkor nem lesz a havernak is saját BMW-je, amit utána korlátlanul felhasználhat.
Valamilyen szinten én is benne vagyok a "játékiparban", és tudom, mennyi szopás és munka van egy-egy programmal, bár ezt gondolom nem neked kell ecsetelnem. Egyszerűen nem értem azokat, akik nagy hanggal szidják a játékkiadókat, hogy OMG mekkora gecik, hogy fellépnek a kalózkodás ellen. Igenis ez egy bűntény, és kész. Nincs mit rajta szépíteni. Én is teli vagyok netről szedett programokkal, de nem kezdek el dicsekedni meg szidni a fejlesztőket/kiadókat. Ez van.
Valamilyen szinten én is benne vagyok a "játékiparban", és tudom, mennyi szopás és munka van egy-egy programmal, bár ezt gondolom nem neked kell ecsetelnem. Egyszerűen nem értem azokat, akik nagy hanggal szidják a játékkiadókat, hogy OMG mekkora gecik, hogy fellépnek a kalózkodás ellen. Igenis ez egy bűntény, és kész. Nincs mit rajta szépíteni. Én is teli vagyok netről szedett programokkal, de nem kezdek el dicsekedni meg szidni a fejlesztőket/kiadókat. Ez van.
Minden cég védi a termékeit a lopástól. Ez tök természetes. Ha betörnél egy BMW gyárba, hogy ellopj egy autót, akkor tuti dutyi, de akár le is lőhetnek.
A különbség inkább az, hogy ha megveszed a BMW-t, akkor azt korlátozás nélkül használhatod. Ezek a PC-s "csoda" védelmek, pedig gyakorlatilag pokollá teszik a rendesen fizető játékosok életét. Ellenben semmilyen védelmet nem nyújtanak a kalózkodók ellen...
A különbség inkább az, hogy ha megveszed a BMW-t, akkor azt korlátozás nélkül használhatod. Ezek a PC-s "csoda" védelmek, pedig gyakorlatilag pokollá teszik a rendesen fizető játékosok életét. Ellenben semmilyen védelmet nem nyújtanak a kalózkodók ellen...

Inkább a játékfejlesztéssel kellene foglalkozni, nem ilyen sz@rokra költeni a pénzt. Ami jó azt úgyis megveszem, de előtte igenis le fogom tölteni és ki fogom próbálni, ha ismeretlen névről van szó (sőt, meg ismertet is, mert a RA3 koppanás volt).
A Last Remnant-ot sem vettem volna meg a kritikák alapján, de így viszont egy próbát megért: letölt-->kipróbál-->megvesz. Nálam ez az alapelv, az eredeti játékaim 90-95%-a előbb warezben volt meg.
Spore bizonyos helyeken a megjelenés előtt két nappal fent volt. Szóval erről ennyit azt hiszem
A Last Remnant-ot sem vettem volna meg a kritikák alapján, de így viszont egy próbát megért: letölt-->kipróbál-->megvesz. Nálam ez az alapelv, az eredeti játékaim 90-95%-a előbb warezben volt meg.
Spore bizonyos helyeken a megjelenés előtt két nappal fent volt. Szóval erről ennyit azt hiszem

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
