Na, de amit kérdezni akartam, mert már lusta vagyok utánajárni, hogy ez a Hírfüggő alkalmazás mire jó? Mert láttam ismerőseimnél többször is, de minden egyes alkalommal kivétel nélkül csak odáig jutott el, hogy "hírek betöltése...", és itt lefagyott.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

